Grily  Elektrické grily  Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST
Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST
Lauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000STLauben Contact Grill Deluxe 2000ST
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST

Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST – Stolní kontaktní gril s 6 automatickými programy, odnímatelnými plotýnkami a LED displejem Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST – Stolní kontaktní gril s 6 automatickými programy, odnímatelnými plotýnkami a LED displejem Čisté grilování bez námahy Kontaktní gril Lauben Deluxe 2000ST sjednocuje možnosti zapékacího…
Kategorie: Elektrické grily
Kód: 3510112PN: LBNCGD2000STZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
5 444   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 499 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem, více od 25.10.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.10. / od 190 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST – Stolní kontaktní gril s 6 automatickými programy, odnímatelnými plotýnkami a LED displejem

Čisté grilování bez námahy

Kontaktní gril Lauben Deluxe 2000ST sjednocuje možnosti zapékacího kontaktního grilu a plnohodnotného stolního grilu. Jde o flexibilního pomocníka, který je koncipován jako kontaktní gril, tudíž si s ním kromě klasického zapékání můžete dopřát grilování kdykoli během roku, bez uhlí, bez nepříjemného kouře a s minimem tuku. Zároveň disponuje BBQ módem, ve kterém se rozevřením transformuje do plnohodnotného stolního grilu a hravě zvládne přípravu šťavnatého burgeru nebo čerstvé ryby.

Gril nabízí 6 automatických programů, které jsou na míru ušité různým surovinám. Teplotu i čas přípravy můžete nastavit také manuálně, gril si vaší volbu zapamatuje a můžete ji využít i příště.

Díky výkonu 2000W si gril bez problému poradí i s prudkým opečením, které je potřeba u kvalitních steaků a disponuje dostatečnou grilovací plochou 1400 cm2. Součástí grilu je praktická miska na odkapávání přebytečného tuku a šťávy. Příjemným bonusem je kvalitní designové provedení vhodné do exteriéru i interiéru.

Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST – Stolní kontaktní gril s 6 automatickými programy, odnímatelnými plotýnkami a LED displejemNa sladkou snídani, rychlý oběd i večerní grilovačku

Kontaktní gril Lauben spojuje možnosti zapékacího a stolního grilu. Využijete ho jako pomocníka v domácnosti, se kterým pozvednete nejen vaše zapékané sendviče na vyšší úroveň. V BBQ módu zároveň plně nahrazuje plnohodnotný stolní gril, se kterým spolehlivě obstaráte hostinu pro vaše přátele. Stačí, když gril uvedete do vodorovné polohy a rázem disponuje plochou 1400 cm2 a dvěma plotýnkami, které jsou oboustranné. Do základního balení jsme přibalili plotýnky 2v1 - jak klasické žebrované plotýnky na grilování, tak i ploché třeba na vejce či palačinky. K dokoupení jsou navíc ještě plotýnky na wafle, abyste sobě a svým ratolestem občas mohli osladit život.

Na sladkou snídani, rychlý oběd i večerní grilovačkuSnadná ovládání, nenáročná údržba

Ke grilování nemusí nutně patřit nošení těžkého uhlí, spousta kouře ani špína. Kontaktní gril Lauben stačí uvést do vodorovné polohy, zvolit jeden z nabízených programů, případně upravit teplotu a čas přípravy, a pak už se jen těšit na dokonalý výsledek. Gril je velmi nenáročný na údržbu, přebytečné tekutiny odtékají do odkapávací misky a plotýnky jsou vhodné do myčky nádobí, takže odpadá starost se zdlouhavým čištěním. S obsluhou grilu si poradí každý, k ovládání slouží 6 tlačítek a přehledný LED displej. Polohu grilu nastavíte pomocí rukojeti, která disponuje Cool Touch funkcí, takže se o ní nikdy nespálíte. Vše, co potřebujete vědět k obsluze a manipulaci, se dozvíte z video tutorialu.

Snadná ovládání, nenáročná údržba2v1

Kontaktní gril na zapékání, který po uvedení do vodorovné polohy přetvoříte na plnohodnotný stolní gril o ploše 1400 cm2.

2v1Oboustranné plotýnky 2v1

Oboustranné plotýnky nabízí klasickou žebrovanou plochu, ale i hladkou pro větší variabilitu pokrmů.

Oboustranné plotýnky 2v1Příslušenství k dokoupení

Pokud rádi mlsáte, můžete ke grilu dokoupit plotýnky k přípravě vaflí.

Příslušenství k dokoupení6 automatických programů

Lauben Contact Grill Deluxe 2000ST nabízí 6 přednastavených programů pro přípravu různých surovin (Hovězí, Ryba, Drůbež, Klobásky, Hamburger, Slanina).

6 automatických programůMožnost manuálního nastavení

Ve zvoleném programu můžete čas přípravy i teplotu manuálně upravit. Čas v rozmezí 3-15 minut a teplotu od 150 do 230 °C.

Možnost manuálního nastaveníFunkce Paměť

Gril si pamatuje vaše preference a příště připraví steak přesně tak, jak ho máte rádi zrovna vy.

Funkce PaměťVhodný do myčky nádobí

Grilovací plotýnky jsou odnímatelné a vhodné do myčky nádobí.

Vhodný do myčky nádobíOdkapávací miska

Přebytečné tuky a tekutiny odtékají v průběhu přípravy do odnímatelné odkapávací misky.

Odkapávací miskaDostatečný výkon a rychlý ohřev

Gril se díky výkonu 2000 W rozehřeje velmi rychle a poradí si i se steaky, které vyžadují prudké opečení při vysoké teplotě.

Dostatečný výkon a rychlý ohřevPřehledný LED displej

Obsluha grilu je velmi snadná i díky LED displeji, který v průběhu grilování signalizuje vše potřebné.

Přehledný LED displejVideo tutorial

Nemusíte číst zdlouhavé návody. Obsluhu grilu zvládnete raz dva díky video tutorialu.

Video tutorial


Parametry

Typ griluKontaktní