Spotřební elektronika  Sluchátka  Sennheiser HD 450B BT black (černá) bezdrátová sluchátka typ mušle

Sennheiser HD 450B BT black (černá) bezdrátová sluchátka typ mušle

Sennheiser HD 450 BT Sluchátka Sennheiser HD 450 BT Tento model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi a perfektním aktivním potlačením vnímání okolního hluku. To umožní vychutnat si kvalitu výborných nahrávek, kdekoli, i v akusticky nepříznivých podmínkách. Jsou určena pro zkušenější a náročnější posluchače, kteří ocení mohutnější…
Kategorie: Sluchátka
Kód: 2813777PN: 508386Výrobce: SennheiserZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Sennheiser HD 450 BT

Sluchátka Sennheiser HD 450 BT Tento model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi a perfektním aktivním potlačením vnímání okolního hluku. To umožní vychutnat si kvalitu výborných nahrávek, kdekoli, i v akusticky nepříznivých podmínkách. Jsou určena pro zkušenější a náročnější posluchače, kteří ocení mohutnější, skvěle prokreslený audiofilní zvuk. Díky pokročilým kodekům AAC a aptX či aptX LL jsou schopny posluchače ohromit věrností a plností reprodukce. Jsou ideální i pro počítačové hry.

Pohodlné užívání

Měkké polstrování je pro poslech příjemné i při dlouhém užívání na déle trvajících cestách nebo odpočinku v domácím prostředí. Sluchátka se hodí především pro mobilní přístroje vyšší třídy a umožňuje nerušeně poslouchat hudbu díky aktivnímu potlačení vnímání okolního hluku.

Kvalitní poslech

Aktivní systém vytvářející klidné prostředí bez hluku umožňuje vychutnat nádhernou zvukovou kvalitu a detailní, precizně vykreslený akustický rozsah speciálních reproduktorů Sennheiser. Telefonické hovory lze přijímat bez nutnosti hledat mobil a bez snímání sluchátek. Ovládání je příjemné, intuitivní a k dispozici je jak Smart Control na mobilu, tak snadný přístup ke hlasovým asistentkám.

Základní parametry
Typ sluchátek: Náhlavní
Předpokládaná doba výdrže [hodiny] "až": 30
Hmotnost [g]: 240
Speciální vybavení: Audio kabel, Nabíjecí kabel
Připojení
Bezdrátová: Ano
Bezdrátová technologie: Bluetooth v5.0
Podpora NFC: Ano
Reproduktor
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 18
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 22
Citlivost [dB - SPL]: 113
Mikrofon
Mikrofon: Integrovaný

Parametry

Rozhraní sluchátekBluetooth
Typ sluchátekPlná
Vlastnosti sluchátekS mikrofonem