Spotřební elektronika  Bezdrátové reproduktory  Anker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED…
Anker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlením
Anker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlenímAnker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlenímAnker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlenímAnker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlenímAnker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlením
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Anker SoundCore Flare+ černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlením

Anker Soundcore Flare+ O produktu Soundcore Flare+ je bezdrátový bluetooth reproduktor značky Anker . Flare+ vyniká ve srovnání se svým sesterským modelem Flare většími rozměry, výkonnějším zvukem a delší výdrží . Reproduktor zaujme funkčním minimalistickým designem. Kuželovitý tvar nabízí zvýšenou stabilitu zařízení a možnost rovnoměrného šíření zvuku v rozsahu 360° .
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Kód: 2684182PN: A3162G11Výrobce: AnkerZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Anker Soundcore Flare+

O produktu
Soundcore Flare+ je bezdrátový bluetooth reproduktor značky Anker. Flare+ vyniká ve srovnání se svým sesterským modelem Flare většími rozměry, výkonnějším zvukem a delší výdrží. Reproduktor zaujme funkčním minimalistickým designem. Kuželovitý tvar nabízí zvýšenou stabilitu zařízení a možnost rovnoměrného šíření zvuku v rozsahu 360°. Speaker prostřednictvím prostorového zvuku rovnoměrně ozvučí celou místnost. Po straně přístroje jsou umístěna podsvícená tlačítka pro bluetooth připojení a zapnutí přístroje. Vedle těchto tlačítek se nachází odnímatelná gumová krytka, která chrání napájecí konektor micro USB a 3,5 mm Jack. Další ovládací prvky se nacházejí na horní straně repráčku. Zde je umístěno ovládání zvuku, skladeb, basů a podsvícení přístroje. Spodní část přístroje je osvětlena prostřednictvím LED podsvícení. Přístroj lze využít při telefonování jako handsfree díky zabudovanému mikrofonu. K reproduktoru se dá připevnit praktické poutko.

Vlastnosti
Reproduktor nabízí výkon 25 W, basy jsou zvýrazněny pomocí technologie BassUp. Spárování s mobilním telefonem či jiným chytrým zařízením probíhá prostřednictvím bluetooth rozhraní verze 5.0. Tato technologie umožňuje stabilní a rychlé připojení přístrojů až do vzdálenosti 20 m. Podsvícení spodní části přístroje je nastavitelné v mobilní aplikaci Soundcore App, na výběr je 5 přednastavených programů. K jednomu přístroji je možno připojit současně 2 reproduktory Flare+ a poslouchat hudbu ve stereo režimu. U takto spárovaných reproduktorů je možno synchronizovat i jejich podsvícení. Přístroj zaručuje zvýšenou ochranu proti nepříznivým přírodním podmínkám. Soundcore Flare obdržel certifikaci na stupeň IPX7, kdy zařízení zvládne ponoření do hloubky 1 m po dobu do 30 minut. Baterie přístroje má výdrž až 20 h. Nabíjení trvá 4h, přehrávat lze i během tohoto procesu. Model obsahuje funkci automatického vypnutí, kdy se po 30 minutách nečinnosti přístroj automaticky vypne. Reproduktor lze také využít jako power banku.

O řadě
S rozvojem bluetooth technologií narůstá trend využívání bezdrátových reproduktorů, které jsou vhodné především na ničím neomezený venkovní poslech. Značka Anker v tomto segmentu představuje svou řadu reproduktorů Soundcore. Pro produkty této řady je společné stabilní bluetooth spojení, které umožňuje kvalitní zvukový přenos. Speaker tak lze bezdrátově připojit k mobilnímu telefonu se systémem Android i iOS. Snadná přenosnost zařízení je podpořena jejich nízkou hmotností a skladnými rozměry. Tyto modely také poskytují zvýšenou odolnost vůči vodě a dalším nepříznivým povětrnostním vlivům. Produkty Soundcore nabízejí srovnatelnou kvalitu a moderní design konkurenčních značek za výrazně nižší cenu.

Parametry

 • Barva: černá
 • Materiál: plast
 • Rozměry: 99 x 183 x 99 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 850 g
 • Připojení: bluetooth 5.0
 • Výkon: 25 W
 • Výdrž baterie: 20 h (při 60% hlasitosti)
 • Doba nabíjení: 4 h
 • Stupeň odolnosti: IPX 7 (voděodolnost)
 • Další vstupy: 3,5 mm Jack
 • Integrovaný mikrofon pro handsfree

Parametry

FunkceFunkce Powerbanky
Kapacita baterie (v mAh)Nespecifikováno
Rozhranímicro USB
Rozhraní3.5mm jack
RozhraníBluetooth
VýbavaMikrofon
VýbavaVoděodolný
Výkon sestavy RMS (ve W)25