Počítače a kancelář  Síťové prvky  Wi-Fi aktivní prvky  ASUS 4G-N12 B1 - N300 LTE Modem Router
ASUS 4G-N12 B1 - N300 LTE Modem Router
ASUS 4G-N12 B1 - N300 LTE Modem RouterASUS 4G-N12 B1 - N300 LTE Modem Router
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ASUS 4G-N12 B1 - N300 LTE Modem Router

Modemový LTE router Wireless-N300 Mobilní širokopásmová komunikace v síti 4G/LTE přinášející mimořádně vysokou rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s Technologie Wireless-N podporující rychlost až 300 Mb/s zajišťuje stabilní Wi-Fi připojení Integrovaná podpora dvou WAN připojení poskytující flexibilní konektivitu v domácnosti i kanceláři Víceúčelový ethernetový port…
Kategorie: Wi-Fi aktivní prvky
Kód: 3185024PN: 90IG0570-BM3200Výrobce: ASUSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 035   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 508 Kč
Běžná maloobchodní cena: 3 103 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus za tuto cenu, více od 21.8.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.7. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Modemový LTE router Wireless-N300

 • Mobilní širokopásmová komunikace v síti 4G/LTE přinášející mimořádně vysokou rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s
 • Technologie Wireless-N podporující rychlost až 300 Mb/s zajišťuje stabilní Wi-Fi připojení
 • Integrovaná podpora dvou WAN připojení poskytující flexibilní konektivitu v domácnosti i kanceláři
 • Víceúčelový ethernetový port kabelové sítě LAN/WAN
 • Důmyslná brána firewall chrání proti běžným webovým útokům a poskytuje uživatelům možnost řízení přístupu.
 • Plug-n-Surf! Snadné nastavení i použití.

Poznejte neuvěřitelně rychlý internet prostřednictvím sítě 4G/LTE!

ASUS 4G-N12 není žádný běžný Wi-Fi router. Stačí vložit SIM kartu podporující síť 4G/LTE a jeho integrovaný modem se bezdrátově připojí k internetu s využitím mimořádně rychlé mobilní širokopásmové komunikace. Můžete si vychutnat stahování dat rychlostí až 100 Mb/s a odesílání dat rychlostí až 50 Mb/s, aniž byste se museli obávat o kompatibilitu s USB donglem. A díky širokému pokrytí a rychlosti 300 Mb/s podporované standardem 802.11n Wi-Fi budete mít k dispozici připojení k internetu v síti 4G/LTE v celé své domácnosti nebo kanceláři – to je ideální zejména pro uživatele, kteří se nachází v oblastech, kde rychlost sítě 4G/LTE převyšuje rychlost běžného ADSL nebo kabelového širokopásmového připojení. 4G-N12 umožňuje plynulé streamování HD videí a rychlé sdílení souborů kdekoli, pohodlně a bez kabelů. Dokonce jej lze připojit ke kabelovému modemu a získat druhé záložní připojení k internetu!

3,5× vyšší rychlost připojení 4G/LTE

S routerem 4G-N12 oceníte výjimečnou rychlost nejnovější technologie mobilního širokopásmového připojení 4G/LTE, a to zejména pokud žijete mimo dosah běžného širokopásmového připojení. Nabízí rychlost stahování dat až 100 Mb/s a rychlost odesílání dat až 50 Mb/s – to je 3,5× vyšší rychlost oproti připojení HSPA+ a dvojnásobná rychlost ve srovnání s připojením DC HSPA+!1

Bezkabelové WAN připojení k síti 3G/4G a připojení k síti Wi-Fi rychlostí až 300 Mb/s

Vychutnejte si pohodlné mobilní širokopásmové připojení 4G/LTE bez nutnosti použití kabelů! 4G-N12 je vybaven integrovaným slotem pro SIM/USIM kartu, která vám umožňuje sdílet mobilní širokopásmové připojení prostřednictvím 300Mb/s sítě Wi-Fi kdekoli v domácnosti nebo kanceláři. Procházejte webové stránky, stahujte aplikace, streamujte multimédia atd. – bez nevzhledných kabelů!

Podpora dvou WAN připojení prostřednictvím sítě 4G/LTE a ethernetového portu zajišťuje spolehlivý síťový provoz bez výpadků.

Kromě možnosti připojení 4G/LTE nabízí router 4G-N12 víceúčelový ethernetový port, který pracuje buď jako záložní kabelové připojení k internetu (WAN), nebo jako jeden ze čtyř portů kabelové sítě (LAN). Výsledkem je špičková flexibilita v případě obchodního i domácího použití – už nikdy se nebudete muset obejít bez připojení k internetu!

Pokročilé víceúrovňové zabezpečení

S routerem 4G-N12 je vaše domácí síť chráněna prostřednictvím víceúrovňového systému zabezpečení.

 1. Filtrování MAC adres: Můžete blokovat jedno nebo více zařízení na základě jejich MAC adres.
 2. Řízení přístupu: Můžete řídit úroveň přístupu k síti udělenou každému síťovému zařízení, a to například blokováním určitých portů nebo internetových služeb.
 3. Filtrování klíčových slov: Můžete blokovat přístup k nechtěným webovým stránkám na základě klíčových slov a použít tato omezení u konkrétních síťových zařízení2.
 4. Pokročilá brána firewall: Vyspělá brána firewall se stavovou kontrolou paketů (SPI) poskytuje ochranu před všemi běžnými webovými útoky a hrozbami, čímž zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení.

Snadná instalace a nastavení ve 3 krocích (Plug-n-Surf)

Připojení lze s routerem 4G-N12 vytvořit v pouhých třech krocích:

 1. Vložte svou SIM kartu nebo micro SIM kartu s podporou sítě 4G/LTE (není součástí příslušenství) a zapněte router 4G-N12. Automaticky se připojí k příslušné mobilní síti.
 2. Otevřete prohlížeč a pomocí průvodce instalací snadno dokončete nastavení.
 3. Připojení je vytvořeno!

Rozhraní ASUSWRT vám přináší úplnou kontrolu

Snadno ovladatelné uživatelské rozhraní ASUSWRT umožňuje bezproblémovou konfiguraci všech pokročilých funkcí routeru 4G-N12. Nabízí rovněž jednoduché nástroje, abyste měli přehled o limitu přenosu dat a jejich aktuálním využití, mohli kontrolovat zařízení připojená k síti či nastavovat řízení přístupu pro uživatele a mnohem více – to vše přes intuitivní grafickou nabídku ovládanou myší.

Parametry

OptikaNe
Počet LAN portů1
POENe
Rychlost LAN max.100 Mbps
Rychlost Wi-Fi max.300 Mbit/s
AntényVšesměrové
Antény demontovatelné (router)Ano
USB port u routeruNení