Spotřební elektronika  Sluchátka  B&O BeoPlay A1 Moss Green
B&O BeoPlay A1 Moss Green
B&O BeoPlay A1 Moss Green
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

B&O BeoPlay A1 Moss Green

Nový Beoplay A1 je zatím nejmenší Bluetooth reproduktor, který byl stvořen pro B&O Play. Určen je pro použití na cestách a za jeho návrhem stojí oceňovaná návrhářka Cecilie Manz. Pohodlně se vejde do dlaně vaší ruky a nabízí mnohem více, než by se z jeho rozměrů mohlo na první pohled zdát. B&O PLAY představil nejmenší a v rodině produktů značky i nejideálnější Bluetooth…
Kategorie: Sluchátka
Kód: 2590996Výrobce: Bang & OlufsenZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Nový Beoplay A1 je zatím nejmenší Bluetooth reproduktor, který byl stvořen pro B&O Play. Určen je pro použití na cestách a za jeho návrhem stojí oceňovaná návrhářka Cecilie Manz. Pohodlně se vejde do dlaně vaší ruky a nabízí mnohem více, než by se z jeho rozměrů mohlo na první pohled zdát.

B&O PLAY představil nejmenší a v rodině produktů značky i nejideálnější Bluetooth reproduktor na cesty. Beoplay A1, vytvořený pro život na cestách, kombinuje krásu dánského designu díky několikrát oceňované návrhářce Cecilii Manz, úžasný zvuk Bang & Olufsen, možnost hands-free pro telefonické rozhovory a 24hodinovou výdrž baterie na jedno nabití, což většinu konkurentů zahanbí.

„Lidé hledají v každodenním kontaktu s hudbou eleganci, jednoduchost a flexibilitu. Chtějí, aby jejich reproduktor přinášel krásný a bohatý zvuk v domácnosti a zároveň umožňoval bezproblémovou mobilitu, když jsou na cestě," řekl Henrik Taudorf Lorensen, viceprezident společnosti B&O PLAY. "Díky Beoplay A1 jsme posunuli hranice v kategorii ultra přenosných reproduktorů a poskytli uživatelům silný zvuk i krásný design, který si s sebou mohou vzít kamkoliv."

Parametry

Kapacita baterie (v mAh)Nespecifikováno
RozhraníBluetooth
VýbavaVoděodolný
Výkon sestavy RMS (ve W)Nespecifikováno