Kávovary a Espresso  Kávovary  BAZAR - DE LONGHI EN 170.S NESPRESSO DELONGHI - poškozený obal + BEZ KAPSLÍ
BAZAR - DE LONGHI EN 170.S NESPRESSO DELONGHI - poškozený obal + BEZ KAPSLÍ
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

BAZAR - DE LONGHI EN 170.S NESPRESSO DELONGHI - poškozený obal + BEZ KAPSLÍ

Espresso DeLonghi Nespresso EN170.S Prodigio poškozený obal, prošlé kapsle Chcete zařízení pro rychlou přípravu kvalitní kávy? Pak zvažte pořízení tohoto kávovaru od známé italské firmy De’Longhi. Kávovar pracuje s populárními kapslemi Nespresso, díky kterým budete mít chutnou kávu připravenou během několika málo okamžiků. Kávovar je úsporný, designově velmi povedený…
Kategorie: Kávovary
Kód: 2642464PN: DELEN170SVýrobce: De'LonghiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Espresso DeLonghi Nespresso EN170.S Prodigio
poškozený obal, prošlé kapsle

Chcete zařízení pro rychlou přípravu kvalitní kávy? Pak zvažte pořízení tohoto kávovaru od známé italské firmy De’Longhi. Kávovar pracuje s populárními kapslemi Nespresso, díky kterým budete mít chutnou kávu připravenou během několika málo okamžiků. Kávovar je úsporný, designově velmi povedený a odolný. Jeho hlavní předností je ale rychlost. Díky moderní technologii termobloku se nahřeje za pouhých 25 vteřin!

Praktický
Kávovar také disponuje mnoha praktickými funkcemi, které zajisté oceníte. Použité kapsle padají do vestavěného kontejneru, který jich pojme až 14. Nemusíte tedy kávovar čistit po každém použití. Jistě také oceníte vyjímatelnou nádržku na vodu, která umožňuje velmi snadné a komfortní doplňování vody, bez nutnosti manipulovat celým kávovarem. Kávovar šetří elektrickou energii a vaši peněženku ekonomickou funkcí, která jej po devíti minutách nečinnosti vypne.

Chytré funkce
Kávovar umožňuje připravit tři typy kávy. Nejmenší ristretto (25 ml), klasické espresso (40 ml) nebo velké lungo (110 ml). Naprosto převratnou funkcí je však možnost připojení vašeho telefonu pomocí aplikace a rozhraní Bluetooth, díky kterému získáte možnost ovládat kávovar dálkově ze svého telefonu. Kromě všech funkcí kávovaru získáte přístup ještě ke statistice zásoby kapslí a k možnosti naplánování přípravy kávy. V případě obtíží je v aplikaci připravena odborná asistence.

Perfektní espresso
Kávovar vám dává možnost vybrat si ze třech druhů espressa, nejmenšího ristretta, klasického espressa a většího lunga. Kvalita kávy je srovnatelná s těmi nejlepšími kavárnami a vy přitom nemusíte zbytečně utrácet. Funkce předehřátí šálku pozitivně ovlivní jak chuť, tak tepelnou výdrž kávy.


Kapsle Nespresso
Kapsle Nespresso představují populární a rychlou formu přípravy kvalitní kávy. Kapsle se po použití automaticky dostanou do objemného kontejneru, který pojme až 14 kapslí. Vy tedy nebudete muset kapsle po každém použití vyhazovat a oddalovat tím tak ochutnávku vaší oblíbené kávy.

Moderní design
Díky velmi povedenému zpracování a pohlednému designu kávovar skvěle padne do každé moderní domácnosti. Zvolená barevná kombinace působí velmi elegantně a moderně a je vhodný pro všechny generace uživatelů.

Ovládání pomocí mobilního telefonu
Kávovar disponuje technologií, díky které můžete připojit svůj mobilní telefon k vašemu kávovaru pomocí rozhraní Bluetooth. Kávovar můžete pomocí mobilního telefonu plnohodnotně ovládat, máte přístup k odborné asistenci a mnoho dalším funkcím.