Počítače a kancelář  Periferie  Tiskárny  Canon PIXMA G5040 - A4/WiFi/LAN/CISS/DUPLEX/4800x1200/USB
Canon PIXMA G5040 - A4/WiFi/LAN/CISS/DUPLEX/4800x1200/USB
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Canon PIXMA G5040 - A4/WiFi/LAN/CISS/DUPLEX/4800x1200/USB

Laserový projektor LX-MU800Z Model LX-MU800Z je první projektor DLP s laserovým zdrojem světla od společnosti Canon. Je dokonalý pro trvale zobrazené digitální nápisy a zásluhou výkonu 8 000 lumenů zajišťujícího jasný obraz a pokročilých funkcí pro ovládání obrazu je připraven zvládnout cokoliv. Výhody •Jasný a působivý obraz DLP zásluhou výkonu 8 000 lumenů •Dokonalý…
Kategorie: Tiskárny
Kód: 3440979PN: 3112C009Výrobce: CanonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
7 195   včetně DPH
Cena bez DPH: 5 946 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.6. / od 250 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Laserový projektor LX-MU800Z

Model LX-MU800Z je první projektor DLP s laserovým zdrojem světla od společnosti Canon. Je dokonalý pro trvale zobrazené digitální nápisy a zásluhou výkonu 8 000 lumenů zajišťujícího jasný obraz a pokročilých funkcí pro ovládání obrazu je připraven zvládnout cokoliv.

Výhody
•Jasný a působivý obraz DLP zásluhou výkonu 8 000 lumenů
•Dokonalý pro digitální nápisy: výkonné nástroje pro úpravu obrazu, nepřetržité používání a orientace na výšku
•Již žádné drahé náhradní lampy: technologie laserových diod s životností 20 000 hodin
•Nativní rozlišení WUXGA (1 920 × 1 200) a poměr stran obrazu 16:10, motorizovaný zoom, zaostřování a posun obrazu
•Zářivé barvy a syté odstíny černé zásluhou dynamického kontrastního poměru 10 500:1 (nativní 1 050:1)
•Ideální pro široký rozsah aplikací, od učeben, kanceláří a zasedacích místností po maloobchodní prodejny a muzea
•Podporuje mapování projekce v plném rozsahu 360°, zvlnění obrazu pro projekci na zakřivené povrchy a ovládací prvky pro čtyřbodovou korekci lichoběžníkového zkreslení a úpravu geometrie obrazu
•S objektivem se zoomem pro mimořádně dlouhé projekční vzdálenosti zajišťuje projekci obrazu s úhlopříčkou 1 270 cm (500") ze vzdálenosti přes 90 metrů
•Nejvyšší možná univerzálnost zásluhou výběru ze 7 vyměnitelných objektivů*
•Široká řada různých možností vstupu, včetně 3G-SDI s vysokým rozlišením
•Tříletá záruka se službou zápůjčky náhradního zařízení následující den**

Podrobný popis funkcí

Ohromující nový zdroj světla
Model LX-MU800Z, který je prvním projektorem od společnosti Canon s polovodičovým zdrojem světla, vytváří zásluhou výkonu 8 000 lumenů mimořádně jasný obraz v rozlišení až WUXGA (1 920 × 1 200). Technologie laserové diody a fosforového zdroje světla od společnosti Canon vydrží déle než projektory s tradičními lampami, neboť poskytuje životnost 20 000 provozních hodin, což odpovídá 7 letům při každodenním použití po dobu 8 hodin. Zásluhou polovodičového zdroje světla chlazeného kapalinou může být projektor Canon LX-MU800Z spuštěný po celý den, a to každý den, a přesto jsou jeho provozní náklady desetinové v porovnání s projektory s tradičními rtuťovými lampami.

Výjimečné ovládání pro aplikace digitálních nápisů
Ovládání, flexibilita a výkon na dosah ruky. Projektor Canon LX-MU800Z je ideální pro digitální nápisy. Podporuje mapování projekce v plném rozsahu 360 stupňů a zvlnění obrazu pro projekci na zakřivené povrchy, a navíc je vybaven pokročilými ovládacími prvky pro úpravu geometrie obrazu, korekcí lichoběžníkového zkreslení ve 4 rozích, otočením obrazu až o 25 stupňů, aniž by došlo k oříznutí, a 50% mechanickým posunem obrazu. Unikátní nástroje pro překrývání okrajů od společnosti Canon umožňují rychle a snadno sloučit přilehlé obrazy z více projektorů a projektor lze dokonce připevnit v orientaci na výšku (je vyžadován držák).

7 vyměnitelných objektivů
Využijte 7 vyměnitelných objektivů s bajonetem*, které jsou určeny pro téměř veškeré případy použití, od ultraširokoúhlého objektivu se zoomem pro krátké projekční vzdálenosti (0,62 až 10,4 m) po objektiv se zoomem pro velmi dlouhé projekční vzdálenosti (až 91 m), přičemž všechny nabízejí velikost obrazu s úhlopříčkou od 101 do 1 270 cm (od 40" do 500"). Výměna objektivů je bezpečná a jednoduchá: integrovaný software projektoru LX-MU800Z obsahuje 8 pamětí pro předvolená nastavení objektivů, zatímco bezpečnostní funkce objektivu vypne světelný zdroj, pokud bude objektiv demontován.

Dechberoucí obraz
Projektor Canon LX-MU800Z obsahuje kombinaci jednočipové technologie DLP a výkonného laserového zdroje světla a používá čtyřsegmentové tříbarevné kolečko k dosažení mimořádného obrazu a významnému omezení efektu „duhy“, zatímco dynamický kontrast poskytuje sytější odstíny černé a nabízí tak úchvatný zážitek. Široký 91,9% rozsah barev sRGB poskytuje paletu živých barev. Pro přesné přizpůsobení okolním světelným podmínkám a sladění jasu při překrývání okrajů lze změnit nastavení jasu v krocích po 1 % od 20 % do 100 %.

Vylepšená správa a rozšířené možnosti připojení
Projektor Canon LX-MU800Z je připraven pro zobrazení široké řady médií. Je vybaven přímým vstupem pro HDMI 1.4a, konektorem D-Sub s 15 vývody, konektorem DVI-D, 5 zdířkami BNC pro komponentní signál a konektory 3G-SDI a HDBaseT pro videostandard 3 Gb/s s vysokým rozlišením, určenými pro přenos nekomprimovaného videa přes síť Ethernet, takže je ideální pro mapování svěží a stabilní projekce. Projektor LX-MU800Z také poskytuje výstupní porty D-Sub s 15 vývody a 3G-SDI, zatímco řídicí systémy mohou využívat sériový port RS-232C, konektor HDBaseT/LAN a funkce pro ovládání přes síť.

Tříletá záruka se servisním zásahem následující den
Projektor LX-MU800Z je vybaven zdrojem světla s dlouhou životností a neobsahuje žádné filtry vyžadující výměnu, takže jeho údržba je snadná. Bezplatná tříletá rozšířená záruka se službou zápůjčky poskytovaná společností Canon zajišťuje zapůjčení náhradního projektoru následující den**, a to po dobu servisní údržby nebo opravy původního zařízení, takže doba prostoje je minimální.

* Projekční poměr musí být uveden na projekčním objektivu.
** Tam, kde to bude možné, vám náhradní zařízení zapůjčíme následující den po vznesení požadavku na opravu. Pokud požadavek vznesete po 12:00 nebo o víkendu či svátku, obdržíte náhradní zařízení do dvou dnů. Na tuto službu zápůjčky se vztahují kompletní podmínky a ujednání, a je dostupná jen v určitých oblastech.


Volitelné objektivy:
Ultraširokoúhlý objektiv se zoomem: LX-IL01UW
Širokoúhlý objektiv se zoomem: LX-IL02WZ
Objektiv se standardním zoomem: LX-IL03ST
Objektiv se středním zoomem: LX-IL04MZ
Objektiv s velkým zoomem: LX-IL05LZ
Objektiv s ultravelkým zoomem: LX-IL06UL
Objektiv s nízkým zoomem: LX-IL07WF

Parametry

Automatický oboustranný tisk (Duplex)Ne
FunkceBarevný tisk
FunkceBezokrajový tisk
Maximální formát tisku/médiaA4
Maximální počet vstupních zásobníků1
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu)8
Rozhraní tiskárnyUSB
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI)1200x4800
Standardní počet vstupních zásobníků1
Tisková technologieInkoustová