Chytrá elektronika  Nositelná elektronika  Carneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPS
CARNEO sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPS
Carneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPSCarneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPS
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Carneo sportovní náramek G-Fit+ , Multišport + GPS

Smart náramek CARNEO G-Fit+ Inteligentní náramek pro sportovce, kteří to myslí vážně. Náramek zcela nové generace, který vás bude úspěšně posouvat za stanovenými cíli. Nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. VLASTNOSTI Integrovaný GPS modul 22 sportovních režimů včetně…
Kategorie: Nositelná elektronika
Kód: 3466328Výrobce: CarneoZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 289   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 065 Kč
Momentálně nedostupné

Popis produktu

Smart náramek CARNEO G-Fit+

Inteligentní náramek pro sportovce, kteří to myslí vážně.
Náramek zcela nové generace, který vás bude úspěšně posouvat za stanovenými cíli. Nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne.

VLASTNOSTI

 • Integrovaný GPS modul
 • 22 sportovních režimů včetně plavání
 • Měření tepové frekvence
 • Krokoměr a měření vzdálenosti
 • Měření spálených kalorií
 • Přehled aktuálního počasí
 • Vodotěsnost podle specifikace IP67
 • Notifikace a upozornění na příchozí volání či SMS, Facebook, Messenger, WhatsApp, Viber pod.
 • Monitor kvality spánku

Záznam trasy pomocí GPS

Fitness náramek Carneo G Fit + v elegantním černém provedení disponuje OLED barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce mít svou aktivitu pod kontrolou a pomocí GPS si prohlížet ujetou trasu na mapách. Před začátkem aktivity můžete zvolit jeden z typů sportování jako například běh, cyklistiku, fitness, sport, lyžování a golf. Všechna data Vám následně zanalyzuje aplikace Hi Move. Jeho součástí je baterie s výdrží až 10 dní. Podle certifikace IP67 je odolný vůči prachu a vodě. Náramek s podporou technologie Bluetooth je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

Funkce SPORT

Funkce Sport s možností výběru až z 22 předdefinovaných sportů, přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity včetně projeté trasy na mapě.

Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.

Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo G-Fit+ náramek ?

 • Je vybaven senzorem tepové frekvence, kterou snímá v pravidelných intervalech 24 hodin denně. Po celou dobu nošení náramku, tak máte přehled o vaší srdeční aktivitě a v průběhu cvičení o úrovni intenzity kardia. Skvěla pomůcka pro účinnější spalování tuků a pomůže dosáhnout vyvážené stravování.
 • Před začátkem aktivity můžete zvolit jeden z typů sportování jako například běh, cyklistiku, fitness, sport, lyžování a golf. V souhrnu tak budete mít aktivitu rozdělenou dle sportu a samotné měření je přizpůsobeno konkrétní vykonávané aktivitě.
 • Během celého dne počítá počet kroků a orientační počet kalorií, které spálíte. Můžete si nastavit upozornění na dlouhé sezení - kdykoliv bude čas vstát a trochu se protáhnout, náramek vás jemnými vibracemi upozorní.
 • Automaticky pozná fázi spánku, v níž se nacházíte i dobu spánku. Po synchronizaci s mobilním telefonem si můžete v aplikaci prohlédnout v přehledném grafu kvalitu svého spánku.
 • Podporuje satelitní navigační systém GPS a dokáže ukládat data o poloze. Při aktivitách je tak ukládána naměřená vzdálenost ai poloha se zdolání trasou.
 • Nechybí samozřejmě ani propojení s telefonem. Na displeji s úhlopříčkou 0,96 "je možné číst i oznámení, například sms zprávy. Náramek zobrazuje informace o počasí a nezapomínejme na funkce jako je budík, stopky, odpočítávání.
 • Náramek se páruje přes Bluetooth a je kompatibilní s iOS a Android. Menu hodinek je v českém jazyce.
 • Ovládání fotoaparátu pomocí náramku. K aktivaci spouště stačí stisknout tlačítko na náramku nebo otočit zápěstím.
 • Integrovaná baterie při každodenním používání vydrží 240 h, nehrozí vám tedy, že se energie mine uprostřed dne. Navíc sleduje stav baterie v telefonu a upozorní na její pokles.
 • Odolnost náramku odpovídá standardu IP67. To znamená, že kromě namočení a potu, zvládne i třicet minutové ponoření do vody s hloubkou 1metr a je odolný proti vniknutí prachu nebo drobných částic.
 • Při všech funkcích zůstává náramek stále i hodinkami, jejichž elegantní vzhled působil jako módní doplněk. Je vhodný ke sportovnímu, ale ik běžnému oblečení.

Parametry

FunkceMěření tepu
FunkceGPS
FunkceVýpočet spálených kalorií
FunkceMěření vzdálenosti
FunkceKrokoměr
FunkcePropojení s mobilem
FunkceVoděodolné
Hodinkové funkceDatum
Jazyk rozhraníČeština
Kompatibilní OSAndroid
Kompatibilní OSiOS
KonektivitaBluetooth
Materiál pouzdraJiné
Materiál řemínkuPlast
Notifikace a zprávyNotifikace z telefonu
Senzory a HardwareGPS
Sledování polohy a trasyPomocí GPS v hodinkách
Tvar ciferníkuHranatý
UrčeníUnisex
Vyměnitelný řemínekAno
ZařízeníFitness náramky
Zobrazení časuDigitální
Způsob ovládáníDotykový displej