Počítače a kancelář  Síťové prvky  Příslušenství k aktivním síťovým prvkům  Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m, REFRESH
Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m, REFRESH
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m, REFRESH

Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová. 10GBASE-SR SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 400m Technické specifikace: Provedení…
Kategorie: Příslušenství k aktivním síťovým prvkům
Kód: 3339583PN: SFP-10G-SR-S=-RFVýrobce: CiscoZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
11 703   včetně DPH
Cena bez DPH: 9 672 Kč
Momentálně nedostupné

Popis produktu

Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver REFRESH

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.

10GBASE-SR SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 400m

Technické specifikace:

Provedení Multi-mode fiber (MMF)
Kabeláž 10GBASE-SR
Typ konektoru LC/PC multi-režimy
Vlnová délka 850 nm
Maximální vzdálenost 400 m
Rychlost přenosu 10 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html
Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home

Parametry

Typ příslušenstvíMini-GBIC (SFP) moduly