Počítače a kancelář  Síťové prvky  Optická kabeláž  Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení. Technické informace Kategorie: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-SC Broušení konektorů: PC-APC Délka: 5 m
Kategorie: Optická kabeláž
Kód: 3116836PN: DPX-09-LCPC/SCAPC-5Výrobce: LYNX CSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
622   včetně DPH
Cena bez DPH: 514 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)17.5. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)17.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-APC
Délka: 5 m

Parametry

Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruLC
Typ konektoruSC
Typ vláknaSinglemode