Počítače a kancelář  Síťové prvky  Optická kabeláž  Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 1m
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 1m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 1m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 1m Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení. Technické informace Kategorie: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Broušení konektorů: UPC-APC Délka: 1 m
Kategorie: Optická kabeláž
Kód: 3174493PN: DPX-09-LCUPC/LCAPC-1Výrobce: LYNX CSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
565   včetně DPH
Cena bez DPH: 467 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: UPC-APC
Délka: 1 m

Parametry

Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruLC
Typ vláknaSinglemode