Foto a Video technika  Příslušenství k fotoaparátům  Feelworld TP2A Přenosné čtecí zařízení pro DSLR/smartphony
Feelworld TP2A Přenosné čtecí zařízení pro DSLR/smartphony
Feelworld TP2A Přenosné čtecí zařízení pro DSLR/smartphonyFeelworld TP2A Přenosné čtecí zařízení pro DSLR/smartphony
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Feelworld TP2A Přenosné čtecí zařízení pro DSLR/smartphony

TP2A - Ideální čtecí zařízení pro tvůrce videí a programů V dnešní době je velice populární živé vysílání, zejména krátká videa. Aby bylo živé vysílání profesionálnější a efektivnější, stalo se čtecí zařízení nepostradatelným pomocníkem. Může pomoci uživatelům plynule mluvit a zkracovat vzdálenost mezi moderátorem a publikem. Feelworld TP2A je lehké a přenosné čtecí zařízení…
Kategorie: Příslušenství k fotoaparátům
Kód: 3523628PN: TP2AZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

TP2A - Ideální čtecí zařízení pro tvůrce videí a programů

V dnešní době je velice populární živé vysílání, zejména krátká videa. Aby bylo živé vysílání profesionálnější a efektivnější, stalo se čtecí zařízení nepostradatelným pomocníkem. Může pomoci uživatelům plynule mluvit a zkracovat vzdálenost mezi moderátorem a publikem. Feelworld TP2A je lehké a přenosné čtecí zařízení, které se standardním rozdělovačem paprsků umožňuje jasně číst rolující text při pohledu přímo do kamery. Je ideální pro vlogy, živá vysílání, online výukové lekce, nahrávání videí, rozhovory, video studia, zprávy a prezentace. Není třeba recitovat scénář! Text může být zobrazen prostřednictvím smartphonu nebo tabletu, zatímco fotoaparát nebo telefon nahrává. Podporuje širokoúhlý objektiv, aplikaci pro Android/iOS nebo Bluetooth dálkové ovládání. Ovládání čtecího zařízení je velice snadné a pohodlné. Je to ideální čtecí zařízení pro tvůrce videí a programů.

 • Zobrazení textu prostřednictvím smartphonu/tabletu, natáčení pomocí digitální zrcadlovky
 • Zobrazení textu prostřednictvím smartphonu/tabletu, natáčení pomocí smartphonu
 • Podpora širokoúhlého objektivu pro širší vidění
 • 8 redukčních kroužkůobjektivu ve velikostech 49/52/55/58/62/67/72/77 mm
 • 3 závity 1/4-20" na spodní straně čtecího zařízení
 • Magnetická svorka pro smartphone podporuje nahrávání ve vertikální i horizontální poloze
 • Podpora aplikace pro iOS/Android
 • Bluetooth dálkové ovládání
Mnoho možností využití

Čtecí zařízení Feelworld TP2A nabízí mnoho možností využití. Je ideální pro vlogy, živá vysílání, online výukové lekce, nahrávání videí, rozhovory, video studia, zprávy a prezentace.

Kompaktní velikost a přenosný design

Feelworld TP2A je vyroben z ekologického průmyslového materiálu ABS, který je robustní a odolný. Jeho kompaktní velikost a přenosný design zajišťují snadnou manipulaci, která je vhodná pro rychlé použití při různých příležitostech.

Podpora širokoúhlého objektivu

TP2A podporuje natáčení s širokoúhlým objektivem, který poskytuje širší vidění. Když fotoaparát natáčí v horizontální poloze, při použití smartphonu musí být ohnisková vzdálenost objektivu vyšší než 28 mm a u tabletů vyšší než 35 mm. Když fotoaparát natáčí ve vertikální poloze, při použití smartphonu musí být ohnisková vzdálenost objektivu vyšší než 40 mm a u tabletů vyšší než 50 mm.

Svorka pro smartphone/tablet, snadná instalace a demontáž

Kompatibilní se smartphony/tablety do velikosti až 8"

Čtecí zařízení Feelworld TP2A je vybaveno svorkou pro smartphone/tablet. Stačí ji nainstalovat na stranu vhodnou pro smartphone nebo tablet na čtecím zařízení. Poté zatlačte na zámek „PUSH“ doleva, abyste zablokovali svorku. Pokud svorku nebudete používat, můžete ji demontovat zatlačením zámku „PUSH“ doprava. Použití je opravdu jednoduché a rychlé.

Magnetická svorka pro smartphone

Ideální pro pohodlné natáčení nebo monitorování

Pokud natáčíte pomocí smartphonu, dodaná magnetická svorka může nejen držet smartphone na čtecím zařízení pro nahrávání v horizontální nebo vertikální poloze, ale také může usnadnit vyjmutí smartphonu a monitorování záznamu.

Redukční kroužky objektivu

Feelworld TP2A je standardně dodáván s 8 redukčními kroužky objektivu ve velikostech 49/52/55/58/62/67/72/77 mm. Můžete si vybrat ten, který vyhovuje objektivu vašeho fotoaparátu. Poznámka: Při instalaci redukčního kroužku je nutné sundat UV filtr z objektivu, jinak se může redukční kroužek uzamknout společně s UV filtrem a nepůjde ho sundat.

Aplikace a Bluetooth dálkové ovládání

TP2A zajišťuje aplikaci pro smartphone/tablet, která je vhodná pro operační systémy Android a iOS. S Bluetooth dálkovým ovládáním můžete snadno přehrávat a pozastavovat text, zrychlovat a zpomalovat text, měnit text a barvu pozadí atd. Poznámka: Pro operační systém iOS vyhledejte „FEELWORLD“ v APP STORE a stáhnout si aplikaci. Aplikaci pro smartphony se systémem Android (název: FEELWORLD) si můžete stáhnout v sekci "Stáhnout" na stránce podrobností TP2A nebo pomocí QR kódu.

Standardní montážní otvory 1/4

Ve spodní části čtecího zařízení se nachází tři standardní montážní otvory 1/4, díky kterým je možné zařízení připevnit ke stativu, stojanu na světlo nebo jinému kompatibilnímu příslušenství.

Kompaktní velikost a nízká hmotnost pro snadné přenášení

Feelworld TP2A má kompaktní velikost a váží pouhých 300 gramů, díky čemuž je možné ho vložit do jakékoli brašny a vzít ho s sebou kamkoli. Dodávaná utěrka z mikrovlákna navíc dokáže udržet čtecí zařízení vždy čisté.

Obsah balení:

 • 1x Svorka pro smartphone/tablet
 • 1x Magnetická svorka pro smartphone
 • 8x Redukční kroužek
 • 3x Pěnový kroužek
 • 1x Dálkové ovládání
 • 1x Přepravní brašna
 • 1x Utěrka z mikrovlákna

Parametry

Typ příslušenstvíOstatní příslušenství