Počítače a kancelář  Síťové prvky  SFP Moduly  GPON TP-LINK DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
GPON TP-Link DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
GPON TP-LINK DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+GPON TP-LINK DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

GPON TP-LINK DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+

Optický GPON modul TP-Link DS-PMA-C+ je vhodný pro OLT jednotky s podporou standardu ITU-T G.984.2 , kdy je určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 20 km pomocí jednovidových (singlemode) vláken typu 9/125 µm. Jedná se o vysoce praktické příslušenství pro ISP poskytovatele všeho druhu , kterým umožní postupně přepojovat své zákazníky…
Kategorie: SFP Moduly
Kód: 3480102PN: DS-PMA-C+Výrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 900 Kč
Běžná maloobchodní cena: 2 321 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy za tuto cenu
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 17.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Optický GPON modul TP-Link DS-PMA-C+ je vhodný pro OLT jednotky s podporou standardu ITU-T G.984.2, kdy je určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 20 km pomocí jednovidových (singlemode) vláken typu 9/125 µm. Jedná se o vysoce praktické příslušenství pro ISP poskytovatele všeho druhu, kterým umožní postupně přepojovat své zákazníky z metaliky na optiku.

Modul využívá XPON technologii se 2 vlákny s vlnovou délkou 1490/1310 nm pro vysílání (TX) o rychlosti až 2488 MB/s a příjem (RX) v hodnotě až 1244 MB/s a díky širšímu pásmu a využití vlnového multiplexu zvládne také vyšší stupeň agregace bez jakékoliv zhoršení přenosových vlastností. Vysílací výkon modulu se pak pohybuje v rozmezí 3 až 7 dBm, citlivost na příjmu činí -12 až -30 dBm.

HHlavní přednosti

  • Optický modul TP-Link DS-PMA-C+ slouží pro výstavbu či zakončení GPON sítě
  • Je vhodný pro OLT jednotky s podporou standardu ITU-T G.984.2
  • Jedná se o vysoce praktické příslušenství pro ISP poskytovatele všeho druhu
  • Pomocí modulu můžete své zákazníky postupně přepojovat z metaliky na optiku
  • Modul dokáže přeměnit jakýkoliv standardní přepínač na koncovou jednotku
  • Pro přenos využívá xPON technologii se 2 vlákny s vlnovou délkou 1490/1310 nm
  • Vysílací výkon se pohybuje v rozmezí 3 až 7 dBm a dosah xPON sítě je až 20 km
  • Rychlost vysílání (TX) činí až 2488 MB/s a příjem (RX) dosahuje až na 1244 MB/s
  • Díky šíršímu pásmu a využití vlnového multiplexu zvládne modul vyšší agregaci sítě
  • Při zahlcení sítě klienti nikdy nezaznamenají žádné zhoršení přenosových vlastností

Specifikace

  • Značka: TP-Link/li>
  • Řada: DeltaStream
  • Model: DS-PMA-C+
  • Určení: GPON modul
  • Typ modulu: simplex
  • Hot-Swap design: Ano

Výkon

  • Typ přenosu: XPON
  • Vysílací výkon: 3 až 7 dBm
  • Maximální dosah: až 20 km
  • Citlivost na příjmu: -15 až +30 dBm
  • Typ broušení: UPC
  • Typ vlákna: 9/125 µm SMF
  • Vlnová délka: 1490/1310 nm
  • Výkonnostní třída Tx: C+
  • Maximální poměr rozdělení: 1 : 128
  • Přenosová rychlost (downstream): 2,5 GB/s
  • Přenosová rychlost (upstream): 1,25 GB/s

Rozhraní

  • Optické konektory: 1x SC
  • Velikost objímky konektoru: 2,5 mm

Síťová média

  • 10Base-T: UTP kabel kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maximálně 100 m)
  • 100Base-TX: UTP kategorie 5, kabel 5e (maximálně 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maximálně 100 m)
  • 1000Base-TX: kabel UTP kategorie 5e (maximálně 100 m), EIA / TIA-568 100 ? STP (maximálně 100 m)
  • 1000BASE-SX/LX/LX10/BX10: MMF, SMF
  • 10GBASE-SR/LR: MMF, SMF
  • 110GSFP+CU SFP+ Direct Attach Cable (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M) GPON SFP

Provozní informace

  • Provozní teplota 0 až +50 ℃
  • Skladovací teplota -40 až +70 ℃
  • Provozní vlhkost: 10 až 90 % RH
  • Skladovací vlhkost: 5 až 90 % RH
  • Nadmořská výška: až 4000 m n. m.

Fyzické vlastnosti

  • Materiál: kov
  • Barva: stříbrná a černá
  • Hmotnost balení: 60 g
  • Rozměry balení (Š x V x H): 10 x 15 x 3 cm

Obsah balení

  1. 1x GPON modul TP-Link DS-PMA-C+
  2. 1x příslušná dokumentace

Parametry

Technologie SFP Modulu1000 Mbps