Dům a zahrada  Malé spotřebiče  Grilování a party  Gril ECG KG 200 kontaktní
Gril ECG KG 200 kontaktní
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Gril ECG KG 200 kontaktní

Kontaktní gril ECG KG 200 je nerezový gril, který umožňuje grilování po celý rok a je ideální pro přípravu různých druhů grilovaného masa, zeleniny, ryb či sendvičů. Grilovací desky s nepřilnavou povrchovou úpravou se velmi snadno čistí. Gril lze používat ve 3 provozních polohách pro zapékání, grilování nebo BBQ. Dva nezávislé termostaty s teplotou až do 220 °C…
Kategorie: Grilování a party
Kód: 2683075PN: 340910254958Výrobce: ECGZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

KontaktnígrilECG KG 200jenerezovýgril, který umožňuje grilování po celý rok a je ideální pro přípravu různých druhů grilovaného masa, zeleniny, ryb či sendvičů. Grilovací desky snepřilnavou povrchovou úpravouse velmi snadno čistí. Gril lze používat ve3 provozních poloháchpro zapékání, grilování nebo BBQ.Dva nezávislé termostatys teplotou až do 220 °Czaručí dokonalé propečení připravovaného pokrmu.

Pro ještě zdravější grilování majígrilovací desky kanálky pro odvod přebytečného tuku do vyjímatelné nádobky. V pohybu při prácizabrání protiskluzové ploškya tak můžete bezpečně připravovat jakékoliv potraviny a nemusíte mít obavu, že vám tento šikovný pomocník sklouzne, nebo přivodí úraz.Pro vaši bezpečnost je gril osazenochranou proti přehřátí.

Parametry a specifikace:

Příkon: 2000 W
Délka kabelu: 98 cm
Regulace teploty
2 nezávislé termostaty
Ochrana proti přehřátí
3 provozní polohy
Protiskluzové plošky
Barevné provedení: nerez
Signalizace provozu
Grilovací deska: odnímatelná, žebrovaná
Nádobka na šťávu
Rozměry (š × v × h): 141 × 319 × 364 mm
Hmotnost: 3,7 kg

Parametry

Druh spotřebičeGrily