Počítače a kancelář  PC a Notebooky  Příslušenství k PC  Hliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedá
Hliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedá
Hliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedáHliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedáHliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedáHliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedáHliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Hliníková krabička KKSB pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedá

KKSB prémiová hliníková krabička pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedá Dokonalý odvod tepla po celé ploše krabičky. Tato unikátní hliníková krabička je celá vyrobena z jednoho kusu hliníku. Povrchové úpravy byly vytvořeny pomocí CNC. Díky tomu má krabička krásný čistý design a také je vyrobena se skvělou geometrickou přesností, která je mnohonásobně lepší než…
Kategorie: Příslušenství k PC
Kód: 2815517PN: CAS032Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

KKSB prémiová hliníková krabička pro Raspberry Pi 4 s pasivním chladičem, šedá

Dokonalý odvod tepla po celé ploše krabičky.

Tato unikátní hliníková krabička je celá vyrobena z jednoho kusu hliníku. Povrchové úpravy byly vytvořeny pomocí CNC. Díky tomu má krabička krásný čistý design a také je vyrobena se skvělou geometrickou přesností, která je mnohonásobně lepší než u jiných hliníkových krabiček, jež se vyrábí pomocí tlakového lití.

Celé tělo krabičky funguje jako chladič, proto není potřeba přidávat žádné další chladicí prvky, větráky a podobně. Výstupek ve víku krabičky přímo přiléhá na CPU Raspberry Pi, odvádí z něj teplo a zároveň ho ochlazuje. Pro kontakt mezi chladičem a CPU Raspberry Pi 4 stačí jen mezi procesor Raspberry Pi a chladič krabičky nalepit teplovodivou nálepku, která je součástí balení. Raspberry Pi 4 je výkonnější než RPI 3 a lze jej mnohem snadněji přehřát. Pro náročnější použití jako hraní her, sledování 4K atd. je tak chlazení povinností. Přenos tepla v krabičce usnadňuje a zefektivňuje tepelná podložka/dno krabičky.

V krabičce budete mít přístupné všechny konektory, kromě GPIO pinů. V zadní části je navíc i výstup pro vyvedení plochého kabelu pro kameru.

Tato krabička výborně řeší chlazení Raspberry Pi 4, určitě se nemusíte bát, že byste svůj procesor přehřáli, i kdyby bylo Raspberry Pi zatěžováno po velmi dlouhou dobu.

Krabičku sestavíte úplně jednoduše: Spodní víko je snadno přišroubujete k pevnému hliníkovému tělu krabičky. Stabilitu krabičce zajistí gumové nožičky.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Obsah balení 1x Hliníkové tělo krabičky
1x Hliníkové dno krabičky
2x světlovod pro indikaci LED
1x teplovodivá nálepka pro procesor Raspberry Pi
4x šroub
4x gumová nožička

Parametry

Druh příslušenství k PCKrabička