Počítače a kancelář  Periferie  IO karty/zařízení, huby a čtečky  HyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černá
HyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černá
HyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černáHyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černáHyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černáHyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černáHyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

HyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černá

HyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černá Konečně přichází kombinovaný adaptér, který je šitý na míru uživatelů moderních mobilních zařízení. Nejefektivnější nabíjení a konektivita nových iPhonů 12, iPadů a další elektroniky je tu v podobě GaN nabíjecího adaptéru a USB-C hubu s výkonem 60W. Power Hub je vybavený 4 konektory: 2x USB-C, USB A a 4K…
Kategorie: IO karty/zařízení, huby a čtečky
Kód: 3188173PN: HY-HDNS-60-BLACKVýrobce: HyperDriveZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

HyperDrive 60W USB-C Power Hub – GaN nabíjecí adaptér a HDMI hub, černá

Konečně přichází kombinovaný adaptér, který je šitý na míru uživatelů moderních mobilních zařízení. Nejefektivnější nabíjení a konektivita nových iPhonů 12, iPadů a další elektroniky je tu v podobě GaN nabíjecího adaptéru a USB-C hubu s výkonem 60W. Power Hub je vybavený 4 konektory: 2x USB-C, USB A a 4K HDMI.

2v1 nabíjecí adaptér a USB-C hub

Kombinace nabíječky a hubu přináší kromě výkonného nabíjení i velký uživatelský komfort. Připojení k HDMI 4K@60Hz monitoru, nebo obrazovce využijete v práci i při hraní na Nintendo Switch. Díky USB-A portu získáte navíc přístup k uložištím, nebo periferním zařízením. Kdekoliv si tak během chvilky vytvoříte pracovní prostor na míru vašim potřebám.

Ještě rychlejší rychlonabíjení na cestách

Nový typ polovodiče GaN vám umožní získat energii k provozu elektroniky až 5x rychleji. Kompaktní design a minimální rozměry navíc dělají z Power Hubu skvělý doplněk na cesty, který se vejde do každého zavazadla.

• 60W nabíjecí adaptér a HDMI redukce v jednom
• GaN technologie nabíjí 5x rychleji
• Funkce 4K HDMI hubu pro USB-C zařízení
• Porty: USB-C 45W PD, USB-C 18W PD, USB A 7,5W 5Gbps, HDMI 4K60Hz
• 83 x 60,5 x 32 mm a 247 g
• Kompatibilní také s: USB-C MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, Android, PC, Chromebook apod.¨

Využijte funkci nabíječky a hubu v jediném zařízení

Napájecí adaptér
Jako 60W GaN adaptér vám Hyper Power Hub umožní nabíjet nejnovější USB-C zařízení tou nejvyšší rychlostí hned ve 2 portech. K dispozici máte 45W USB-C s rychlostí 10 Gb/s a 18W USB-C port, oba s podporou průchozího napájení Power Delivery. GaN technologie pak umožňuje 5x efektivnější nabíjení, znatelné zmenšení rozměrů a výraznou redukci zahřívání při používání.

HDMI hub a připojení periferií
Power Hub vám umožní efektivní využití stále se rozšiřující konektivity nejnovějších mobilních zařízení. Jde o řešení pro uživatele, kteří malá a výkonná zařízení, jako jsou třeba iPhony a iPady, využívají k práci i zábavě. Možnost připojení k monitoru / TV, uložišti nebo perifernímu zařízení tedy považují za nutnost.

Funkce hubu u nového Hyperu vám umožní připojit jakékoliv odpovídající USB-C zařízení ke 4K@60Hz monitoru (TV) a sledovat video s křišťálově čistým obrazem, nebo hrát hry na Nintendo Switch. Současně můžete i využít USB A port k připojení externího disku, nebo USB A periferního zařízení, jako třeba klávesnice, myši, skenneru, nebo tiskárny.

Shrnutí vlastností

• HyperDrive 60W GaN USB-C napájecí adaptér a hub
• Umožňuje nabíjení USB-C zařízení a připojení k HDMI TV / monitoru a USB A zařízením
• Kompaktní design usnadňuje cestování
• HDMI výstup s rozlišením a frekvencí 4K při 60Hz
• 3 USB porty s Gallium Nitride technologií napájení
• Funkce USB-C hubu: připojení HDMI videa a USB A uložiště, nebo periferie
• Kompatibilní například s: USB-C MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro, iPhone 12, Android, PC, Chromebook, Nintendo Switch apod.
• Rozměry: 83 x 60,5 x 32 mm
• Hmotnost: 246,6 g

Porty

USB-C 45W PD 10Gbps
USB-C 18W PD
USB-A 7.5W 5Gbps
HDMI 4K60Hz

Parametry

Druh IO zařízeníUSB hub nebo switch
ProvedeníExterní