Bazény, Viřivky a Sauny  Infrasauny  Infrasauna Marimex Family 2001 XXL
Infrasauna Marimex Family 2001 XXL
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Infrasauna Marimex Family 2001 XXL

K tomuto produktu nyní G21 Lazy bag Pink v hodnotě 1499 Kč Zdarma! V případě, že se Vám nelíbí barva Lazy bagu, vybírejte zde a vybranou barevnou variantu napište do poznámky. Infrasauna Marimex Family 2001 XXL se díky svému universálnímu designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku.
Kategorie: Infrasauny
Kód: 2587224PN: 11105620Výrobce: MarimexZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

K tomuto produktu nyní G21 Lazy bag Pink v hodnotě 1499 Kč Zdarma!

V případě, že se Vám nelíbí barva Lazy bagu, vybírejtezdea vybranou barevnou variantu napište do poznámky.

Infrasauna Marimex Family 2001 XXLse díky svému universálnímu designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna umožňuje vychutnat si kouzlo saunováníčtyřem osobám. Rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. V příjemné relaxaci vám může pomoci i světelná terapie s imitací nebe, která je v infrasauně zabudovaná. Tento model mápodlahová topidla,moderní opěrky, kryty topidel a halogenové osvětlení vstupu.

MARIMEX 2017


Systém 3S
Skryté spojení stěn. Původní způsob upevnění stěn přezkami nahrazuje decentnějším spojem. Výsledný vzhled je úhlednější, celistvost stěn není ničím rušena.

Vario 180° 

U vybraných modelů lze měnit směr otevírání dveří. Konstrukce není primárně vyrobena jako levá, ani pravá. Směr otevírání si jednoduše zvolíte v rámci instalace.

LED harmony
Funkce LED harmony představuje krok k hlubšímu prožitku z relaxace užitím tlumeného uklidňujícího barevného spektra LED osvětlení.

Intensity control
Vybrané modely jsou vybaveny zónovým ovládáním, které poskytuje 9 různých variant intenzity zahřívání topidel pro větší komfort při infrasaunování.

Způsob záření
V infrasauně je rozmístěno12 karbonových topidel, která pracují spovrchovou teplotou 70 - 170 stupňů Celsia.Pro zdraví
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví.Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu,snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunovánínavozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Terapeutické účinky

Odstranění celulitidy

Zlepšení imunitního systému

Přirozená detoxikace organismu

Pomoc při léčbě kožních nemocí

Hubnutí

Posílení kardiovaskulárního systému

Relaxace a uvolnění stresu


Pro úsporu
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.

Rychlá montáž

Montáž infrasauny je rychlá a jednoduchá. K přichycení jednotlivých částí se používají kufrové spony, čepy nebo klasické šrouby. Elektroinstalace je již namontovaná od výrobce, pouze stačí propojit kabeláž pomocí zásuvek a konektorů. Vše je přehledně označené.Parametry a specifikace:

Počet osob: 4 a více  osob
Rozměry vnější (š x h x v): 1847x1847x1886 mm
Rozměry vnitřní (š x h x v): 1580x1580x1740 mm
Druh dřeva: Hemlock
Druh topidel: Karbonové
Počet topidel: 12 x Karbonové
Celkový výkon topidel: 2250 W
Otáčení dveří L/P: ne
Rádio /  MP3 / Bluetooth: ano / ano / ne
LED Barevná terapie: ano
Stropní světlo: ano
LED osvětlení lavice: ne
Osvětlení vnější: Halogen
Madlo ( vnitřní / vnější ): kov / kov
Ionizátor / Tepelné čidlo / Ventilace: ano / ano / ano
LED barevná terapie
LED nebe
LED osvětlení
Rádio s podporou MP3
Reproduktor
Nové opěrky zad
Nové krytí topidel
Systém 3S
Skryté spojení stěn
Bajonetový spoj
Počet kartonů: 4
Rozměr balení v cm (v,š,d) a váha: 1800x1080x270 mm, 79 kg / 1800x1700x200 mm, 65 kg / 1910x1910x150 mm, 49 kg/ 1770x1770x220 mm, 66 kg

Parametry

Materiáldřevo kanadský jedlovec - hemlock
Počet a typ ohřevů11x karbonové
Počet osob4
Příkon (W)2,850