Počítače a kancelář  Periferie  USB Flash Disky  Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)
Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)
Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia (Black + Pink)

USB flash disk DataTraveler Exodia s ochranným víčkem a klíčenkou v různých barvách Snadný přístup a rychlé přenosy každý den Disk DataTraveler Exodia značky Kingston je vybavena výkonným rozhraním USB 3.2 1. generace, které zajišťuje snadný přístup k notebookům, stolním počítačům, monitorům a dalším digitálním zařízením. Disk DT Exodia umožňuje rychlé přenosy a praktické…
Kategorie: USB Flash Disky
Kód: 2891640PN: DTX/256GBVýrobce: KingstonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 562   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 291 Kč
Momentálně nedostupné

Popis produktu

USB flash disk DataTraveler Exodia

s ochranným víčkem a klíčenkou v různých barvách

Snadný přístup a rychlé přenosy každý den

Disk DataTraveler Exodia značky Kingston je vybavena výkonným rozhraním USB 3.2 1. generace, které zajišťuje snadný přístup k notebookům, stolním počítačům, monitorům a dalším digitálním zařízením. Disk DT Exodia umožňuje rychlé přenosy a praktické ukládání dokumentů, hudby, videí a dalšího. Disk má praktickou konstrukci a módní barevné provedení. Díky tomu je ideální pro každodenní využití v práci, domácnosti, ve škole a vlastně kdekoli, kam potřebujete svá data odnést. Disk DT Exodia je k dispozici s kapacitou až 256GB* a získáte k němu pětiletou záruku, bezplatnou technickou podporu a pověstnou spolehlivost značky Kingston.

• Velké barevné oko se snadno zavěsí na klíče
• USB zástrčku chrání praktické víčko
• Různá barevná provedení podle capacity

* Část z uvedené kapacity paměťového zařízení flash je využita na formátování a další funkce a proto není k dispozici pro úložný prostor. Z toho důvodu je vlastní kapacita dostupná pro ukládání dat nižší než kapacita uvedená na produktech. Další informace naleznete v Průvodci paměťovými zařízeními flash od společnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.

Parametry

Kapacita (v GB)256
Verze USB3.2