Dům a zahrada  Malé spotřebiče  Pomocníci do kuchyně  Lauben Sous Vide Balls 50
Lauben Sous Vide Balls 50
Lauben Sous Vide Balls 50
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Lauben Sous Vide Balls 50

Lauben Sous Vide Balls 50 Lauben Sous Vide Balls jsou užitečným pomocníkem při vaření sous vide. Díky jejich použití nebudete muset doplňovat vodu do vodní lázně ani při několikahodinové přípravě. Pokud necháte sous vide vařič běžet přes noc, nemusíte se bát půlnočních alarmů kvůli vypařené vodě. Balónky nahrazují pokličku, jednoduše je vysypte na vodní hladinu v nádobě.
Kategorie: Pomocníci do kuchyně
Kód: 2560459Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Lauben Sous Vide Balls 50

Lauben Sous Vide Balls jsou užitečným pomocníkem při vaření sous vide. Díky jejich použití nebudete muset doplňovat vodu do vodní lázně ani při několikahodinové přípravě. Pokud necháte sous vide vařič běžet přes noc, nemusíte se bát půlnočních alarmů kvůli vypařené vodě. Balónky nahrazují pokličku, jednoduše je vysypte na vodní hladinu v nádobě. Kromě toho, že zabraňují vypařování vody, pomáhají také lépe udržovat teplotu a zabraňují tepelným ztrátám.

Praktické balení

Jsou balené v praktické síťce, která se dá zavěsit. Kuličky v ní rychle oschnou a následně je i se síťovkou můžete uklidit. Lauben Sous Vide Balls jsou 100% BPA free a jsou tedy zdravotně naprosto nezávadné.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud je celá hladina pokrytá (už při částečném pokrytí ale stoupá efektivita lázně). Balení 50 ks je optimální pro hrnec o průměru cca 17 cm. Na nejběžnější velikost hrnců kolem 20 - 30 cm doporučujeme 2 -3 balení.

Klíčové vlastnosti:

- Maximální úspora energie
- Snížení ztrát vody
- Pokrytí hladiny v jakékoliv nádobě
- Pomáhá vařiči rychleji dosáhnout požadované teploty vaření
- Zvýšení účinnosti sous-vide přístroje
- Úložná síťka pro snadné praní a sušení
- 100% zdravotní nezávadnost díky BPA free materiálům vhodným pro vaření

Obsah balení:

- 50 ks kuliček
- Síťka pro snadné mytí a sušení