Vaření  Vakuové baličky  Lauben Vacuum Sealer VS01
Lauben Vacuum Sealer VS01
Lauben Vacuum Sealer VS01Lauben Vacuum Sealer VS01Lauben Vacuum Sealer VS01Lauben Vacuum Sealer VS01Lauben Vacuum Sealer VS01Lauben Vacuum Sealer VS01
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Lauben Vacuum Sealer VS01

Lauben Vacuum Sealer VS01 – Šetřete čas, místo i planetu Situaci, kdy se nám nepodaří včas spotřebovat vše, co máme v lednici a musíme zbytečně vyhazovat jídlo, známe asi všichni. Jednoduchým a zároveň velmi efektivním řešením je vakuování. Díky vakuovačce Lauben Vacuum Sealer VS01 až pětinásobně prodloužíte trvanlivost potravin. Metoda vakuování díky odsátí vzduchu pomocí…
Kategorie: Vakuové baličky
Kód: 2559145Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Lauben Vacuum Sealer VS01 – Šetřete čas, místo i planetu

Situaci, kdy se nám nepodaří včas spotřebovat vše, co máme v lednici a musíme zbytečně vyhazovat jídlo, známe asi všichni. Jednoduchým a zároveň velmi efektivním řešením je vakuování. Díky vakuovačce Lauben Vacuum Sealer VS01 až pětinásobně prodloužíte trvanlivost potravin. Metoda vakuování díky odsátí vzduchu pomocí vakuovačky výrazně zpomaluje proces oxidace, při kterém se potraviny kazí. S Lauben Vacuum Sealer VS01 docílíte delší životnosti potravin a zabráníte negativním vlivům působení vlhkosti a bakterií ze vzduchu v lednici, které způsobují změny barev, chutí, a především celkové kvality vašich potravin. Jídlo vám díky zavakuování do speciální folie, která je součástí balení, v lednici nebo mrazáku vydrží mnohem déle, ušetříte čas a vyhnete se nepříjemnému a zbytečnému plýtvání. Celý proces je velmi jednoduchý, k ovládání vakuovačky slouží pouze čtyři tlačítka. Vakuovačka pro vás bude také skvělým pomocníkem, chcete-li si osvojit oblíbenou metodu sous vide vaření nebo si předpřipravit třeba steaky pro

Prodlužuje život potravinám

Udělejte z Lauben Vacuum Sealer VS01 svého každodenního pomocníka na cestě v boji proti plýtvání jídlem. Vakuovačka si poradí se vším, co máte v lednici. Zvládá vlhké, suché, měkké i tvrdé potraviny, stačí předem zvolit ten správný program pomocí příslušného tlačítka. Prodloužit život tak můžete zelenině, masu nebo pečivu, ale i třeba polévkám nebo narozeninovému dortu.

Ovládání zvládne každý

Ovládání Lauben Vacuum Sealer VS01 je velmi jednoduché a zvládne jej každý. K navolení správného procesu slouží 4 tlačítka a vy sami přesně korigujete, jaký druh potravin chcete zavakuovat. K vytvoření vakua slouží tlačítko Vacuum. Folii, která je součástí balení, pak snadno zatavíte pomocí tlačítka Seal. Případně můžete zvolit možnost automatického procesu. Nemusíte číst zdlouhavé návody, součástí balení je i QR kód, který naskenujete ve svém telefonu, a přehraje se vám jednoduchý video tutorial.

All-in-one

S Vacuum Sealer VS01 máte vše, co k vakuování potravin potřebujete, nemusíte pořizovat žádná další zařízení. V balení máte rovnou připravenou i plnou pětimetrovou roli vakuovací folie Lauben Sous Vide Foil 2805. Součástí vakuovačky je integrovaná řezačka folie, pomocí které odříznete potřebné množství folie a vytvoříte si tak vakuovací sáček přímo na míru. Vakuovačka pak sama ze sáčku vysaje vzduch a folii zataví. Na vás zbyde jen uložení zavakuovaných potravin na chladné místo, kde vám vydrží, než je budete chtít spotřebovat.

Vlastnosti

Poradí si se vším – Pomocí vakuování prodloužíte životnost jakýmkoli potravinám. Vacuum Sealer VS01 zvládne vše, co máte rádi, od zelených fazolek až po narozeninový dort.
Pomocník nejen do kuchyně – Může vás zachránit i na cestách. Je sice odborníkem na potraviny, ale poradí si i s jinými předměty. Chystáte se na výlet do přírody nebo pod stan? Zavakuovat můžete i sirky, mapy nebo oblečení a udržet vše, co budete potřebovat bezpečně v suchu, a zároveň tím zmenšíte objem vašich zavazadel.
Zůstane na svém místě – Díky protiskluzovým nožičkám se vám nestane, že by vakuovačka po kuchyňské lince cestovala.
Pracuje téměř sama – Je na vás, jakou cestu zvolíte. Vacuum Sealer VS01 nabízí režim automatického vytvoření vakua a následného zatavení folie.
Konec plýtvání – Všichni neradi plýtváme. Vy můžete s plýtváním jídlem skoncovat ještě dnes díky Vacuum Sealer VS01.
Intuitivní ovládání – K ovládání a kontrole celého procesu stačí 4 tlačítka, pomocí kterých zvolíte, jaké potraviny nebo předměty vakuujete a jaký režim vakuování preferujete.
Sous vide pomocník – Vakuovačka je každodenním pomocníkem šéfkuchařů, kteří pro přípravu svých pokrmů využívají metodu sous vide. Vyzkoušejte vaření ve vakuu i vy.
Ready to use – K vakuovačce nemusíte nic dalšího dokupovat, vše, co k vakuování potřebujete, včetně speciální folie, je součástí balení.
Superpevný svár – díky automatické tavicí funkci bude výsledný svár superpevný a dokonale neprodyšný, navíc je širší než obvykle – 2,5 cm. Výsledné zatavené sáčky bez problému prošly náročnými zátěžovými testy.
Mód pro suché i vlhké potraviny – ve vakuovačce Lauben Vacuum Sealer VS01 můžete vakuovat opravdu cokoli. Funkce pro vlhké a křehké potraviny zajistí šetrnější odsátí vzduchu a nedojde tak deformaci obsahu sáčků. Tekutinu, která by i přesto unikla, bezpečně zachytí vyjímatelná odkapávací drážka.
Ukládací prostor na kabel – přebytečnou délku kabelu pohodlně smotáte do prostoru na dně vakuovačky a nebude vám tudíž nikde na lince překážet.

Obsah balení

Lauben Vacuum Sealer VS01
Lauben Sous Vide Foil 2805
Hadička pro odsávání z externích nádob

Parametry

Prˇi´kon: 220-240V
Frekvence: 50/60Hz
Motor: 125W
Vakuum: -50 ~ -60Kpa
Sˇi´rˇka sva´ru: 2.5mm
Bezpecˇnostni´ pojistka: ANO
Maxima´lni´ sˇi´rˇe folie: ? 30cm
Rozmeˇr: 370×120×55 mm
Va´ha: 1,2 Kg