Dům a zahrada  Kuchyně  Livington Frost Away deska na rozmrazování
Livington Frost Away deska na rozmrazování
Livington Frost Away deska na rozmrazováníLivington Frost Away deska na rozmrazováníLivington Frost Away deska na rozmrazováníLivington Frost Away deska na rozmrazováníLivington Frost Away deska na rozmrazováníLivington Frost Away deska na rozmrazování
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Livington Frost Away deska na rozmrazování

Livington Frost Away deska na rozmrazování Důmyslná rozmrazovací deska na krájení Livington Frost Away 4 v 1 se speciálně vyvinutým odmrazovacím povrchem rozmrazí vaše jídlo až třikrát rychleji, přičemž si potraviny vždy zachovají původní chuť! To vám v budoucnu ušetří spoustu času při rozmrazování potravin! Tepelně vodivý speciální povrch rychle odstraní chlad z vašeho…
Kategorie: Kuchyně
Kód: 3509200PN: M33128Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Livington Frost Away deska na rozmrazování


Důmyslná rozmrazovací deska na krájení Livington Frost Away 4 v 1 se speciálně vyvinutým odmrazovacím povrchem rozmrazí vaše jídlo až třikrát rychleji, přičemž si potraviny vždy zachovají původní chuť! To vám v budoucnu ušetří spoustu času při rozmrazování potravin! Tepelně vodivý speciální povrch rychle odstraní chlad z vašeho jídla a rozmrazí jej až třikrát rychleji!


Frost Away rozmrazí jakékoli maso za zlomek času. Ať už velké hovězí steaky, vepřové kotlety, kuřecí filety nebo ryby. Ale i mražené polévky a omáčky jsou hračka! Ani zabalené potraviny z mrazáku už nejsou problém! Rozmrazte krevety pro rychlé smažení nebo hamburgery na improvizovanou grilovačku! Jednodušší a praktičtější už to nemůže být. Máslo na pečení může také rychle změknout! Klidně rozmrazíte mražené pečivo nebo dokonce mražený dezert bude mít perfektní pokojovou teplotu.


Livington Frost Away vám ušetří až dvě třetiny času! Frost Away však dokáže mnohem víc než jen rozmrazování! Otočte desku na rozmrazování a za okamžik je z ní šikovná krájecí deska! Protiskluzový pryžový okraj ji vždy bezpečně udrží na svém místě! Bruste si nože přímo ve vestavěné brusce na nože!


A integrované struhadlo je ideální k sekání česneku, zázvoru, chilli a jiných potřebných surovin! Rozmražené maso ihned ochuťte čerstvě nastrouhaným česnekem a bylinkami. A když skončíte, jednoduše vložte Livington Frost Away do myčky pro rychlé a hygienické vyčištění. Zapomeňte na čekání, až se vaše mražené potraviny rozmrazí! Rozmrazte je za třetinu času, nabruste nůž, nakrájejte a nastrouhejte potraviny. Jedna deska, 4 super užitečné funkce, to je Livington Frost Away!

ORIGINÁL ZNÁMÝ Z TV

  • Rozmrazujte až 3 x rychleji bez ztráty kvality a chuti potravin
  • Deska na rozmrazování, prkénko na krájení, bruska na nože a struhadlo v jednom
  • Jednoduše ji převraťte a z vaší rozmrazovací desky se stane všestranná krájecí deska
  • Integrovaná bruska na nože pro snadné broušení vašich nožů
  • Praktická strouhací plocha na česnek, zázvor, chilli a podobně
  • Zkondenzovaná voda nemůže uniknout díky rozmrazovacím kanálkům
  • Protiskluzový gumový okraj pro bezpečné udržení potravin na pracovní desce J
  • ednoduché čištění - vhodné do myčky nádobí

Co je v krabici

  • 1 x Livington Frost Away
  • 1 x Livington Frost Away GRATIS

Parametry

ProduktyKuchyňské doplňky