Mixéry a Šlehače  Stolní mixéry  Livington MagiCut - 9v1 výkonný multifunkční sekáček
Livington MagiCut - 9v1 výkonný multifunkční sekáček
Livington MagiCut - 9v1 výkonný multifunkční sekáček
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Livington MagiCut - 9v1 výkonný multifunkční sekáček

Specifikace Krájení, míchání, sekání, strouhání a šlehání v jednom přístroji! Stabilní nádoba o objemu 1 000 ml Vysoce kvalitní plastová nádoba o objemu1000 ml Pohodlná a rychlá manipulace - čerstvě a rychle, stiskem jediného tlačítka naseká potraviny na drobno Zapomeňte na všechnu tu namáhavou práci a nepříjemnosti s velkými, objemnými kuchyňskými roboty, které vše…
Kategorie: Stolní mixéry
Kód: 3433907PN: M24007Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 142   včetně DPH
Cena bez DPH: 944 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Specifikace

  • Krájení, míchání, sekání, strouhání a šlehání v jednom přístroji!
  • Stabilní nádoba o objemu 1 000 ml
  • Vysoce kvalitní plastová nádoba o objemu1000 ml
  • Pohodlná a rychlá manipulace - čerstvě a rychle, stiskem jediného tlačítka naseká potraviny na drobno
Bez nadpisu obr. 1578467a

Zapomeňte na všechnu tu namáhavou práci a nepříjemnosti s velkými, objemnými kuchyňskými roboty, které vše rozdrtí na kaši! Neztrácejte čas s nefunkčními a nebezpečnými noži. Se super rychlým revolučním přístrojem Livington MagiCut je s tím nyní konec! MagiCut krájí, mixuje, seká, šlehá a mísí až 80-krát rychleji! Díky tomu připravíte vynikající a zdravá jídla pro celou rodinu! Rychle a jednoduše!

Bez nadpisu obr. 1578467b

Jeho tajemství spočívá v silném 300 wattovém motoru, který pohání čepele Quattro-Cut bezkonkurenčním výkonem 4 200 otáček za minutu a zajišťuje fantastické výsledky za pár vteřin. Můžete krájet, strouhat a sekat až 80-krát rychleji než dříve. Pouze Livington MagiCut seká suverénně rychle a díky jedinečným nožům Quattro-Cut vám nabízí jedinečně pohodlné ovládání jednou rukou. Jednoduše stačí zapnout a vypnout motor jediným stisknutím tlačítka!

Obr. Připravte si skvělé jídlo! 1578467c

Připravte si skvělé jídlo!

Na příjemný začátek dne si můžete dopřát například osvěžující šťávu ze zázvoru. Nebo si připravte lahodný falafel z humusu a koriandru. Dopřejte si rychle připravené hrachové pyré s křupavým pečeným pstruhem. Nastrouhejte si sýr docela snadno - na vaši oblíbenou lahodnou pizzu! Připravte dýňové těsto na chutné křupavé dýňová plátky za pár vteřin. Za malou chvilku v něm namíchejte úžasně krémové malinové frappé.

Bez nadpisu obr. 1578467d

Nasekejte si vysoce kvalitní hovězí maso pro nejlepší a nejrychlejší tatarský biftek na světě. Tvrdé ořechy nastrouháte také za pár vteřin a ihned si můžete pochutnat na vynikajících ořechových palačinkách. MagiCut promění několik mražených druhů ovoce a jogurt na super rychlou, neodolatelně krémovou zmrzlinu bez kalorií! Násadu vyměňte během sekundy za šlehačkovou a za krátký okamžik připravíte úžasně krémovou šlehačku. Násadu MagiCutu stačí vyměnit a o pár vteřin později bude na stole nádherně čerstvé malinové frappé. MagiCut je také ideální pro přípravu dětské výživy z čerstvých surovin, kterým můžete důvěřovat na sto procent. Vaše dítě to bude milovat!

Bez nadpisu obr. 1578467e

Díky praktickému ovládání jednou rukou stiskněte jednou krátce pro nahrubo nasekané potraviny, dva krát na středně velké kousky nebo třikrát: a vše je perfektně nasekané. MagiCut vám zaručuje zábavu při vaření! MagiCut snadno se čistí - nádoba a všechny odnímatelné části jsou vhodné do myčky nádobí.