Ventilátory a Klimatizace  Ochlazovače vzduchu  Livington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěžení
Livington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěžení
Livington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěženíLivington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěženíLivington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěženíLivington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěženíLivington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěženíLivington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěžení
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Livington SmartCHILL - Rychlé ochlazení a osvěžení

Malý a výkonný - nejjednodušší způsob jak se zchladit a osvěžit Praktická otočná funkce rovnoměrně rozdělí studený vzduch ve vašem okolí Až 12 hodin chlazení pomocí jediného naplnění nádrže Omyvatelný SMART filtr Chladí a zvlhčuje vzduch pomocí čisté vody - zcela bez chemie Extrémně nízká spotřeba energie, vysoký stupeň chlazení 3 stupně nastavení chlazení a rychlosti: ideálně…
Kategorie: Ochlazovače vzduchu
Kód: 3138749PN: M21159Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Malý a výkonný - nejjednodušší způsob jak se zchladit a osvěžit
Praktická otočná funkce rovnoměrně rozdělí studený vzduch ve vašem okolí
Až 12 hodin chlazení pomocí jediného naplnění nádrže
Omyvatelný SMART filtr
Chladí a zvlhčuje vzduch pomocí čisté vody - zcela bez chemie
Extrémně nízká spotřeba energie, vysoký stupeň chlazení
3 stupně nastavení chlazení a rychlosti: ideálně se přizpůsobí vašim potřebám
Zabudované LED noční světlo s 2 stupni nastavení intenzity
Příjemně tichý: ideální do ložnice, dětského pokoje či kanceláře
Není potřeba žádná montáž, stačí zapojit do běžné zásuvky
Kompaktní a přenosný: ochladí vzduch tam, kde to potřebujete


ORIGINÁL známý z TV!

Po více než milionu prodaných mini ochlazovačů vzduchu Arctic Air je MediaShop zpět s dalším ochlazovačem vzduchu budoucnosti který zchladí vzduch bez chemie: je tady Livington SmartCHILL! Je to geniální mini věž s obrovskou chladivou sílou! Dvakrát tak velký a více než dvakrát tak silný jako jeho konkurence!

Livington SmartCHILL - váš osobní, vylepšený systém chlazení, který promění horký a vydýchaný vzduch v každé místnosti na příjemnou, chladnou oázu. A to nejlepší: Livington SmartCHILL spotřebuje méně energie než běžná žárovka šetřící energii.

Jeho tajemství spočívá v hydro-chill technologii: horký vzduch vsaje do přístroje, Livington SmartCHILL ho orosí kapičkami studené vody a zároveň SMART filtr ochladí, takže ven vychází čistý, svěží, chladný vzduch.

Mini věž funguje absolutně potichu a pomocí jednoho naplnění nádrže funguje až 12 hodin! Je ideální během horkých letních dnů a nocí - chladnější, čistší a vlhčí vzduch znamená pro vás hluboký spánek při kterém si odpočinete!

Je zcela jedno kde se během horkého léta nacházíte, Livington SmartCHILL vám zajistí studený, svěží vzduch v obývacím pokoji, horké kuchyni, přehřáté ložnici, v dětském pokoji, dusné kanceláři, či dílničce, a vy se vždy budete cítit příjemně.

Naplňte přístroj Livington SmartCHILL jednoduše studenou vodou, stiskněte tlačítko pro zapnutí a přístroj bude fungovat neuvěřitelných 12 hodin na jedno naplnění!

Náš tip: O co studenější vodu naplníte do přístroje, o to výraznější bude efekt chlazení. Do vody můžete také přidat kostky ledu, dosáhnete tím ještě lepší účinek.

Díky třem stupňům nastavení chladu a rychlosti můžete během nejžhavějších letních dnů cítit ve vašem okolí příjemný, chladný vzduch.

Kromě toho je prístoroj vybaven funkcí otáčení: takže ochlazení budete cítit přesně tam, kde to potřebujete.

Livington SmartCHILL je mnohem tišší než například běžný ventilátor a to přesto, že vzduch ochlazuje, nejen profukuje.

Přístroj má také zabudované noční LED světlo, se dvěma nastaveními intenzity. Vy a celá vaše rodina konečně klidně prospíte celou noc!

Přístroj funguje pomocí čisté vody zcela bez chemie, je šetrný k životnímu prostředí a extrémně šetří elektrickou energii.

Technické informace:

Výška: 30,6 cm, Průměr o21,1 cm
Input: 100-240V ~ 50 / 60Hz 0.4A Max
Output: 12V 1.0A | IP20
Délka kabelu: 1800 mm
Obsah nádrže 1,2 l
Max. doba: 12 hodin
Wind-Speed: 4,6 m / s
Spotřeba energie: 12 Watt
Filtr: vyměnitelný a omyvatelný (ručně nebo v horní přihrádce myčky nádobí)