Počítače a kancelář  Periferie  Klávesnice  Logitech G413 SE - BLACK - US INT'L - INTNL
Logitech G413 SE - BLACK - US INT'L - INTNL
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Logitech G413 SE - BLACK - US INT'L - INTNL

Hrajte a vyhrajte Logitech v herní řadě G představuje mechanickou herní klávesnici G413 SE. Je navržená pro přesnost a výkon, je vybavena herními mechanickými spínači s extrémně odolnými klávesnicemi PBT, které jsou odolné proti opotřebení a kombinují sofistikovaný design s technologiemi na úrovni her pro cenově dostupné herní klávesnice. Vylepšete svůj herní…
Kategorie: Klávesnice
Kód: 3523605PN: 920-010437Výrobce: LogitechZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 460   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 033 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy za tuto cenu
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Hrajte a vyhrajte
Logitech v herní řadě G představuje mechanickou herní klávesnici G413 SE.
Je navržená pro přesnost a výkon, je vybavena herními mechanickými spínači s extrémně odolnými klávesnicemi PBT, které jsou odolné proti opotřebení a kombinují sofistikovaný design s technologiemi na úrovni her pro cenově dostupné herní klávesnice.

Vylepšete svůj herní zážitek
Klávesnice G413 poskytuje zážitek z mechanického přepínání na herní úrovni. Je navržena tak, aby pomohla opravdovým hráčům podávat výkony na vyšší úrovni a posouvat se ještě dále. Je vybavena dotykovými mechanickými spínači, PBT klávesami, 6-klávesovým rolloverem s anti-ghostingem, 12 funkčními klávesami na ovládání médií a spolehlivou technologií s kabelem USB.

Dizajn
Pečlivě navržená klávesnice s robustním, ale minimalistickým designem s vyváženými funkcemi se stává nutností pro hráče. G413 se vyznačuje silným a odolným uspořádáním. Horní kryt z kartáčovaného hliníku a hořčíkové slitiny slouží jako páteř klávesnice. Bílé LED osvětlení správně zvýrazňuje design klávesnice a dává jí jedinečnou jiskru.

Vysoce výkonné klávesy
Mechanické klávesy poskytují nekompromisní výkon a vyznačují se rozpoznatelným ovládáním pro hráče, kteří dávají přednost přímé zpětné vazbě. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, odolné vůči teplu a opotřebení s dlouhodobou odolností. Díky mechanickým přepínačům je tato klávesnice jednou z nejodolnějších na trhu. Kromě toho byly spínače navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý vstup příkazů ve srovnání s jinými neherními mechanickými klávesnicemi. Současně přidaná funkce rollover anti-hostingu se šesti klávesami zajišťuje schopnost stisknout více kláves současně a zaregistrovat všechny příkazy pro speciální herní pohyb.

Klávesy FN
Dvanáct funkčních kláves (FN) umožňuje ovládat hlasitost, přehrávání a pozastavení, přeskakování skladeb, ztlumení, přepínání světel, uzamknutí Windows atd.

Typ zpětné vazby: Rozpoznatelné
Aktivační dráha: 1,5 mm
Aktivační síla: 50 g
Celková dráha zdvihu: 2,7 mm
Rozložení kláves: USA
Rozměry: 435 x 127 x 36,3 mm
Hmotnost bez kabelu: 780 g
Délka kabelu 1,8 m

Parametry

Lokalizace klávesniceEN
Rozhraní klávesniceDrátová USB
Typ klávesniceMechanická
Výbava klávesnicePodsvícené klávesy