Počítače a kancelář  Periferie  Klávesnice  Logitech klávesnice G413, USB, červené podsvícení, US, carbon
Logitech klávesnice G413, USB, červené podsvícení, US, carbon
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Logitech klávesnice G413, USB, červené podsvícení, US, carbon

podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335 EAN:5099206070813 obrázek je ilustrativní Zkonstruováno pro vysoký výkon Mechanické spínače Romer-G™ byly účelově vyvinuté pro profesionální výkonnost, citlivost a odolnost. Krátká aktivační dráha 1,5 mm přináší zrychlení o 25 % oproti běžným mechanickým spínačům konkurence. Dokonalá kombinace rychlosti…
Kategorie: Klávesnice
Kód: 3530066PN: 920-008310Výrobce: LogitechZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335

EAN:5099206070813

obrázek je ilustrativní

Zkonstruováno pro vysoký výkon
Mechanické spínače Romer-G™ byly účelově vyvinuté pro profesionální výkonnost, citlivost a odolnost. Krátká aktivační dráha 1,5 mm přináší zrychlení o 25 % oproti běžným mechanickým spínačům konkurence. Dokonalá kombinace rychlosti, přesnosti a tiché výkonnosti – spínače Romer-G jsou tichým zabijákem mechanických spínačů herních klávesnic.

Výkon ve dne i v noci
Spínače Romer-G byly rovněž účelově vyvinuté pro precizní a jasné podsvícení zkrze kryty kláves. Klávesy tak budou vždy viditelné a zároveň nerozptylující, zejména při herních akcích trvajících pozdě do noci (těch nejlepších). Tato funkce propůjčuje provedení G413 Carbon s živelným červeným podsvícením a provedení G413 Silver s ikonicky bílým podsvícením prémiový, elegantní vzhled.*

* Klávesnice G413 Carbon a G413 Silver jsou prodávány samostatně.

Síla a krása
Vrchní kryt z leštěné, hliníko-hořčíkové slitiny 5052 je páteří klávesnice. Výsledkem je minimalistické provedení vyvážené celou řadou funkcí. Klávesnice G413 byla vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, se zaměřením na špičkové zpracování a výkonnost.

Pro nabíjení a data
Praktické a rychlé připojení máte snadno při ruce. Do portu USB přípojky můžete připojit specializovaný přídavný kabel USB, a získat tak vlastní vstup se 100% napájením a přenosem dat. Do vstupu můžete připojit zařízení nebo myš, jíž dobitím připravíte na odražení útoku nepřítele, to vše během okamžiku.

Integrované ovládání médií
Použijte klávesu FN pro ovládání hlasitosti, přehrávání a pozastavení, ztlumení, herního režimu, podsvícení atd. Použijte funkci přepínání FN v Logitech Gaming Software (LGS) a nakonfigurujte si klávesy pro aktivaci mediálních příkazů již ve výchozím nastavení. I přes minimalistické, nenáročné provedení je klávesnice G413 vybavena prémiovými funkcemi, které hráči vyžadují.*

* Rozšířená nastavení vyžadují Logitech Gaming Software, který je k dispozici ke stažení na stránce logitech

Doplňkové herní kryty kláves a stahovák
S klávesnicí G413 je dodáváno 12 doplňkových krytů kláves, proto si můžete klíčové herní klávesy vylepšit tak, aby byly stejně heroické jako vaše hraní. Pomocí přiloženého stahováku je můžete snadno a rychle vyměnit za vaše kryty kláves Romer-G.

Pokročilé funkce
Neprohrajte hru jen proto, že jste nechtěně stiskli klávesu Windows. Přepínejte herní režim pomocí FN+F8. Deaktivujte další klávesy pomocí LGS. Díky funkci snímání 26 kláves najednou můžete souběžně stisknout více kláves včetně modifikačních (Control, Alt, Shift) v libovolném pořadí – výsledkem bude přesně to, co jste zamýšleli. Výkonnostní funkce anti-ghosting vám zaručí spolehlivé ovládání při souběžném zadání více herních příkazů.

Zjednodušte složité úlohy
Pomocí Logitech Gaming Software si naprogramujte vlastní funkce a příkazy maker tlačítkům F1-F12. Zjednodušte si svůj hráčský život. Spouštějte komplexní příkazy nebo načasované série akcí či kouzel stiskem tlačítka.

Technická specifikace:

Fyzické parametry:
Výška: 132 mm
Šířka: 445 mm
Hloubka: 34 mm
Hmotnost (bez kabelu): 1105 g
Délka kabelu: 1,8 m

Mechanické spínače Romer-G:
Výdrž: 70 milionů stisknutí
Aktivační dráha: 1,5 mm
Aktivační síla: 45 g
Celková dráha zdvihu: 3,0 mm

Parametry klávesnice:
Typ připojení: USB (kabelové)
USB protokol: USB 2.0 (vysokorychlostní)
Indikátory LED: 2
Podsvícení: ano (jednobarevné, 5 pevně daných úrovní jasu)
Speciální klávesy: přepínání podsvícení, herní režim, ovládání médií

Systémové požadavky:
Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
Port USB (pro klávesnice)
Druhý port USB (pro port USB přípojky)
Přístup k internetu pro Logitech Gaming Software

Obsah balení:
Herní klávesnice
Herní kryty kláves
Stahovák krytů kláves
Uživatelská dokumentace

Parametry

Barva klávesniceŠedá
Layout klávesniceUS layout
Podsvícení klávesniceAno
Rozhraní klávesniceDrátová USB