Počítače a kancelář  Periferie  Myši  Logitech myš bezdrátová Wireless mouse M510, tmavě šedá, Unifying
Logitech myš bezdrátová Wireless mouse M510, tmavě šedá, Unifying
Logitech myš bezdrátová Wireless mouse M510, tmavě šedá, UnifyingLogitech myš bezdrátová Wireless mouse M510, tmavě šedá, UnifyingLogitech myš bezdrátová Wireless mouse M510, tmavě šedá, UnifyingLogitech myš bezdrátová Wireless mouse M510, tmavě šedá, Unifying
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Logitech myš bezdrátová Wireless mouse M510, tmavě šedá, Unifying

•Vaše ruka může pohodlně odpočívat po celé hodiny s touto ergonomicky navrženou myší. Její pohodlný tvar s měkkými gumovými úchyty, jemně zaoblenými stranami a dostatečným prostorem pro vaši dlaň vám nabízí potřebnou podporu pro snadné ovládání po celý den.•Máte možnost rychlejšího a širšího využití. Listování fotoalby a webovými stránkami je snadné především pro praváky díky…
Kategorie: Myši
Kód: 3064437PN: 910-001826Výrobce: LogitechZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 481   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 224 Kč
Momentálně nedostupné

Popis produktu

•Vaše ruka může pohodlně odpočívat po celé hodiny s touto ergonomicky navrženou myší. Její pohodlný tvar s měkkými gumovými úchyty, jemně zaoblenými stranami a dostatečným prostorem pro vaši dlaň vám nabízí potřebnou podporu pro snadné ovládání po celý den.
•Máte možnost rychlejšího a širšího využití. Listování fotoalby a webovými stránkami je snadné především pro praváky díky třem standardním tlačítkům a tlačítkům Zpět/Vpřed, které můžete také naprogramovat k přepínání aplikací, režimu celé obrazovky a dalším možnostem. A funkce přiblížení s posunem do stran vám nabízí možnost horizontálního a vertikálního posunu vaší hudební knihovnou, mapami, novinkami na sítí Facebook a přibližovat či oddalovat fotografie a tabulky s rozpočtem pouhým kliknutím*. * Vyžaduje software Logitech SetPoint™ (v systému Windows) nebo software Logitech Control Center (v systému Mac OS X), dostupný ke stažení na adrese www.logitech.com/downloads.
•S dvouletou životností baterie prakticky není třeba měnit baterie**. Vypínač napájení pomáhá šetřit energii, inteligentní režim spánku prodlužuje životnost baterie a indikátor zabrání překvapení z vybité baterie. ** Životnost baterií se může lišit podle způsobu práce uživatele a provozního prostředí.
•Nepatrný bezdrátový přijímač Logitech Unifying zůstává v notebooku. Při pohybu není třeba přijímač odpojovat, takže si nemusíte dělat starosti s jeho ztrátou. Ke stejnému bezdrátovému přijímači můžete navíc snadno přidat kompatibilní bezdrátové myši a klávesnice.
•Jistě oceníte laserové snímání zajišťující plynulé, citlivé ovládání kurzoru dokonce i na površích, které běžným optickým myším způsobují problémy, například na leštěných stolech nebo stolech s hrubou texturou***. *** Laserový senzor nelze použít na skle nebo zrcadlech.
Package Content
Mouse
Logitech Unifying receiver
2 AA batteries (pre-installed)
User documentation
3-year manufacturer's guarantee and full product supportSystem Requirements
Windows-based PC
Windows XP, Windows Vista or Windows 7
USB port

Mac computer
Mac OS X 10.4 or later
USB port

Rozměry: délka: 118mm, šířka: max 65mm, výška: max 35mm

Parametry

Barva myšiČerná
Čtyři a více tlačítek myšiAno
Rozhraní myšiBezdrátová USB
Rozlišení myši (dpi)1000 dpi
Technologie snímání myšiLaserová
Výklopné kolečko myšiAno

Ke stažení