Foto a Video technika  Příslušenství k fotoaparátům  Lume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a video
Lume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a video
Lume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a video
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Lume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a video

Seznamte se s Lume Cube 2.0 , dokonalým světelným nástrojem pro tvůrce, který je navržen tak, aby fungoval v jakémkoli prostředí a vydržel všechny prvky. Lume Cube 2.0 ztělesňuje dokonalou kombinaci velikosti 1,6" a silného postavení spolu s dostatečným výkonem pro osvětlení místnosti! Spárujte světlo s fotoaparátem, dronem, spartphonem, akční kamerou nebo jakýmkoli jiným…
Kategorie: Příslušenství k fotoaparátům
Kód: 3116875PN: LC-V2-1Výrobce: Lume CubeZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 303   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 730 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)17.5. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)17.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Seznamte se s Lume Cube 2.0, dokonalým světelným nástrojem pro tvůrce, který je navržen tak, aby fungoval v jakémkoli prostředí a vydržel všechny prvky.

Lume Cube 2.0 ztělesňuje dokonalou kombinaci velikosti 1,6" a silného postavení spolu s dostatečným výkonem pro osvětlení místnosti! Spárujte světlo s fotoaparátem, dronem, spartphonem, akční kamerou nebo jakýmkoli jiným zařízením pro vytváření obsahu, abyste dosáhli lepšího osvětlení.

Lume Cube 2.0 je nejmenší a nejmodernější profesionální LED světlo na trhu určené pro foto a video. Světlo Lume Cube 2.0, disponující nejnovější zobrazovací LED technologií a USB-C nabíjením, představuje budoucnost přenosného a výkonného osvětlení pro všechny tvůrce obsahu. Nová čočka s 80° úhlem paprsku vyzařuje vyvážené denní světlo s indexem CRI 95+ a poskytuje čisté rozprostření s nulovými aktivními body, které profesionálně osvětlí jakoukoli scénu.

Díky výdrži baterie až 1.5 hodiny při 100% jasu si už nikdy nebudete muset dělat starosti, že zmeškáte záběr! Vylepšené manuální a bezdrátové ovládání umožňuje uživateli rychle zvýšit nebo snížit úroveň jasu a odekmnout tajný REŽIM NÍZKÉHO OSVĚTLENÍ, který lze upravit v přírustkách o 1% pro kreativní fotografování s dlouhou expozicí.

Do každé sady jsme zahrnuli základní příslušenství pro změkčení a rozptýlení světla, úpravu teploty barev a připevnění světla Lume Cube 2.0 na fotoaparát. Nemluvě o naší celé řadě magnetických gelových filtrů, difuzorů a modifikátorů, které jsou všechny kompatibilní se světlem Lume Cube 2.0.

Obsah balení:

1x LED světlo Lume Cube 2.0
1x Modifikační rám pro upevnění gelových filtrů a difuzorů
1x Magnetický změkčovací difuzor
1x Magnetický oteplovací CTO gelový filtr pro zahřátí barevné teploty (až do 4500 K)
1x Držák "shoe mount" pro upevnění na DSLR fotoaparát
1x Nabíjecí kabel USB-C

Parametry

Typ příslušenstvíVideo osvětlení