Mobilní telefony a tablety  Příslušenství k Mobilům a Tabletům  Molan Cano flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A12, červená
Molan Cano flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A12, červená
Molan Cano flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A12, červená
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Molan Cano flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A12, červená

Luxusní pouzdro Molan Cano přesně padne na Váš chytrý telefon a zachová tak přístup ke všem tlačítkům, konektorům i fotoaparátu. Pouzdro je tvořené zavírací flipem z velmi kvalitní eko-kůže s jemným strukturováním. Tento typ zavírání chrání jak zadní stranu, tak i displej Vašeho telefonu. Kryt je opatřen malým magnetem, který spolehlivě zabraňuje samovolnému otevírání…
Kategorie: Příslušenství k Mobilům a Tabletům
Kód: 3172821PN: 57983101976Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Luxusní pouzdro Molan Cano přesně padne na Váš chytrý telefon a zachová tak přístup ke všem tlačítkům, konektorům i fotoaparátu.
Pouzdro je tvořené zavírací flipem z velmi kvalitní eko-kůže s jemným strukturováním. Tento typ zavírání chrání jak zadní stranu, tak i displej Vašeho telefonu. Kryt je opatřen malým magnetem, který spolehlivě zabraňuje samovolnému otevírání pouzdra a zvyšuje tak ochranu před nechtěným poškrábáním či znehodnocením telefonu.
V pouzdru také naleznete 3 sloty a 1 peněžní kapsu do kterých lze umístit vizitky, platební karty nebo hotovost. Může sloužit i jako podpůrný stojan, který vám poskytne pohodlnější sledování displeje.

Parametry

Druh příslušenstvíKryty a pouzdra
ZařízeníMobil