Dům a zahrada  Světla a svítilny  Nanlite Compac 20
Nanlite Compac 20
Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20Nanlite Compac 20
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Nanlite Compac 20

LED světelný panel Compac 20 Produktové ministudio pro každého - Nanlite Compac 20 kombinuje štíhlý profil s působivým jasem. Díky tomuto prostorově úspornému designu jsou ideální volbou pro osvětlení portrétů, rozhovorů, headshotů, živých přenosů, fotografování jídla, vlogování, fotografování produktů a dalších. Stálé a neměnné světlo Běžné světlo v bytě nebo domě není…
Kategorie: Světla a svítilny
Kód: 3143758PN: 31-2012Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 660   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 372 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 12.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 14.5. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 14.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

LED světelný panel Compac 20

Produktové ministudio pro každého - Nanlite Compac 20 kombinuje štíhlý profil s působivým jasem. Díky tomuto prostorově úspornému designu jsou ideální volbou pro osvětlení portrétů, rozhovorů, headshotů, živých přenosů, fotografování jídla, vlogování, fotografování produktů a dalších.

Stálé a neměnné světlo

Běžné světlo v bytě nebo domě není stálé, mění se intenzita, nebo bliká což negativně ovlivňuje focení. Stálé a neměnné světlo je pro kvalitu výsledné fotografie klíčové. Vysoce účinné LED diody zajišťují až 1 672 lumenů (420 luxů na 1m). Každá z hlav má 96 LED diod a poskytuje vyvážené osvětlení 5600 K bez blikání, a je napájeno přímo ze sítě.

Profesionální produktové fotografie

S LED diodami Nanlite Compac 20 můžete rychle dosáhnout nádherných výsledků v profesionální kvalitě bez potřeby přidání filtrů nebo difuzorů. Konstantní teplota barev 5600 K je nastavena pro snadnou kompatibilitu s fotografickými blesky, s jinými světelnými zdroji, které jsou vyvážené na denní světlo a s předvolbami vyvážené bílé barvy na fotoaparátu. Díky takto kvalitnímu světlu dostanete profesionální produktové fotografie třeba i z lepšího smartphonu.

Profesionální nasvícení s reálným tónem barev

Ať už fotografujete nebo natáčíte video, mít přesnou barvu světla je rozhodující. Indexy CRI 95 a TLCI 93 vám zajistí reálné podání barev i tónů pleti. Je to hlavní rozdíl a klíčová výhoda proti podobným levnějším světlům.

Kompaktní rozměry

Tloušťku pouhých 7 cm a váhu 336 g jistě oceníte při přesunech z místa na místo.

Manipulace a nastavení

Naklonit světlo můžete ve více než 180 stupních do obou stran, abyste světlo nastavili podle vašich potřeb. Nanlite Compac 20 je dodáván se standardním 5/8" závitem, díky kterému jej můžete připevnit na jakýkoli standardní stojan na světlo.

Klíčové vlastnosti

• Ideální pro osvětlení online obsahu, food fotografií, vlogů, produktových fotografií a mnoho dalšího
• Vysoce kvalitní LED diody
• Profesionální nasvícení s reálným tónem barev
• Studiová kvalita světla – 420 luxů na metr při teplotě 5600 K
• Kompaktní rozměry a nízká hmotnost 336 g

Obsah balení:

LED světelný panel Compac 20
Napájecí kabel
Stolní stojan

Parametry

ProduktyLED reflektory
ProduktyLampičky