Dům a zahrada  Světla a svítilny  Nanlite PavoTube T8-7X 1 light kit
Nanlite PavoTube T8-7X 1 light kit
Nanlite PavoTube T8-7X 1 light kitNanlite PavoTube T8-7X 1 light kitNanlite PavoTube T8-7X 1 light kitNanlite PavoTube T8-7X 1 light kitNanlite PavoTube T8-7X 1 light kitNanlite PavoTube T8-7X 1 light kitNanlite PavoTube T8-7X 1 light kitNanlite PavoTube T8-7X 1 light kit
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Nanlite PavoTube T8-7X 1 light kit

PavoTube T8-7X 1 light kit Až 1-metrová LED pixel trubice pro každého! S touto trubicí můžete vytvářet atmosféru podle nálady, vizuálně oslnivé dekorace místa natáčení a scén, můžete ji také použít pro malbu světlem v noční fotografii a pro vytváření vlastních návrhů a efektů pro konkrétní scény. PavoTube T8 je 1 metr dlouhé trubicové světlo, které dokáže vytvořit atmosféru…
Kategorie: Světla a svítilny
Kód: 3533461PN: 15-2024-1KITZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 204   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 648 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 6.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

PavoTube T8-7X 1 light kit

Až 1-metrová LED pixel trubice pro každého! S touto trubicí můžete vytvářet atmosféru podle nálady, vizuálně oslnivé dekorace místa natáčení a scén, můžete ji také použít pro malbu světlem v noční fotografii a pro vytváření vlastních návrhů a efektů pro konkrétní scény.

PavoTube T8 je 1 metr dlouhé trubicové světlo, které dokáže vytvořit atmosféru podle nálady, vizuálně oslnivé dekorace v místě natáčení a pro jednotlivé scény; lze jej použít pro malování světlem v noční fotografii a pro vytváření vlastních návrhů a efektů pro konkrétní scény.

PavoTube T8-7X poskytuje nekonečné inspirativní kreativní možnosti díky svým úžasným pixelovým efektům - jde o živé, animované efekty, přesahující běžný fading a změny barev přidáním pohybu do finálního mixu. Vestavěná funkce Bluetooth vám umožní ovládat vše pomocí jedné mobilní aplikace NANLINK a dokonce si přizpůsobit a uložit také své vlastní efekty - ve formě snadno vyvolatelných předvoleb.

T8-7X váží pouze 280 g, díky čemuž jsou transport i manipulace s ním při natáčení dokonale jednoduché. Může také sloužit jako poutavá rekvizita při divadelních představeních a show.

PavoTube T8-7X poskytuje dokonalou barevnou přesnost s průměrným CRI 96 a TLCI 97. Má také široký rozsah CCT 2700K - 7500K a úpravu nastavení G/M, čímž přirozeně zapadne do každé snímané scény. Poskytuje také neuvěřitelně široké spektrum barev s více než 36 000 barevnými možnostmi.

Vynikající světelné řešení pro použití také jako praktické svítidlo typu in-frame. Navíc jeho štíhlý design těla z něj dělá skvělou volbu také pro osvětlení extrémně stísněných prostor. Ať už vytváříte obsah pro sociální média nebo děláte náročnější filmovou produkci, případně fotíte, PavoTube T8-7X bude pro vás bezpochyby užitečným pomocníkem.

Stejně jako PavoTube T8-7X, který nabízí různé aplikace osvětlení, poskytuje také několik řešení napájení. Tenká vestavěná baterie může dodávat energii pro natáčení na místě bez nutnosti zbytečných kabelů. Standardní port USB-C umožňuje připojení drátového ovladače Nanlite WC-USBC-C1, který poskytuje napájení z externí baterie a další ovládací prvky.

Ovládání a komunikace jsou také snadné, protože T8-7X má více možností ovládání, včetně palubního, kabelového a bezdrátového ovládání. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní pro nastavení stmívání, CCT a HUE tento nepostradatelný pomocník je ideální pro každého kreativního nadšence.

Hlavní vlastnosti:

  • Široký rozsah CCT v hodnotách 2700-7500K s úpravou G/M
  • Technologie mixu barev RGBWW, až do 36 000 barev
  • Excelentní barevná přesnost s průměrným CRI 96 a TLCI 97
  • Nízká hmotnost: 280 g; Slim: T8
  • Ovládání pixelových efektů
  • Více způsobů ovládání: NANLINK APP, DMX/RDM ovládání, drátové ovládání, palubní ovládání

Ovládání jasu: DMX, Aplikace
Barevná teplota (Kelvin): 2700-7500
CRI: 96
Rozměry (Š x V x D) (mm): 1002mm x ?39
Výkon (W): 8
Napájení: DC5V/2A
Hmotnost (g): 280
Světelné spektrum: RGB
DMX: Ano
Zabudovaná baterie: Ano

Parametry

Barva světlaKombinace RGB
Barva těla svítidlaBílá
Druh SvítidlaLineární
Kategorie SvítidlaReflektory
NapájeníVestavěný akumulátor
ProduktyDekorační osvětlení
Světelný zdrojIntegrovaný LED