Outdoor  Stany  Naturehike stan kempingový Mongar 2 15D 2086g modrý
Naturehike stan kempingový Mongar 2 15D 2086g modrý
Naturehike stan kempingový Mongar 2 15D 2086g modrýNaturehike stan kempingový Mongar 2 15D 2086g modrýNaturehike stan kempingový Mongar 2 15D 2086g modrý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Naturehike stan kempingový Mongar 2 15D 2086g modrý

Tento tří sezonní stan Mongan , je určený pro dvě osoby. Je vybaven dvěma vchody , které společně s dvojící větracích otvorů zajišťují ideální cirkulaci vzduchu a individuální nastavení slunečních clon. Dvě předsíně poskytují větší úložný prostor pro vybavení než standartní stany pro 2 osoby zároveň je možné k tomuto typu stanu dokoupit další předsíňku a zvětšit tak…
Kategorie: Stany
Kód: 3421810PN: NH19M002-JZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Tento tří sezonní stan Mongan, je určený pro dvě osoby.
Je vybaven dvěma vchody, které společně s dvojící větracích otvorů zajišťují ideální cirkulaci vzduchu a individuální nastavení slunečních clon.
Dvě předsíně poskytují větší úložný prostor pro vybavení než standartní stany pro 2 osoby zároveň je možné k tomuto typu stanu dokoupit další předsíňku a zvětšit tak plochu o 2,8 m2.
Mongan 2 je dodáván s návodem k použití, který je všitý do přepravního pytle a napomáhá k už tak velmi snadné manipulaci (první složení do 5 minut).
Stan je opatřen několika drobnými vychytávkami, které jej činí uživatelsky ještě příjemnější např. reflexní pásy u větracích otvorů, hliníková fixační oka, vnitřní síťová kapsa, samostatný stahovací popruh.

Parametry

Počet osob2 osoby
ProduktDvouplášťové stany
Váha2-3kg