Dům a zahrada  Malé spotřebiče  Péče o dítě  Neno Angelo odsávačka mléka
Neno Angelo odsávačka mléka
Neno Angelo odsávačka mlékaNeno Angelo odsávačka mlékaNeno Angelo odsávačka mlékaNeno Angelo odsávačka mléka
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Neno Angelo odsávačka mléka

Neno Angelo je naší první samostatnou odsávačkou mléka se 3 fázemi, které dokonale reprodukují přirozený rytmus kojení dítěte. Každá ze 3 fází má na výběr 9 úrovní sání, což vám dává svobodu přizpůsobit si nastavení podle svých potřeb. Na konci každého cyklu se odsávačka mléka automaticky vypne. Každý cyklus trvá 30 minut. Fáze stimulace V každém režimu je na výběr 9 úrovní…
Kategorie: Péče o dítě
Kód: 3234734Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 474   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 218 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Neno Angelo je naší první samostatnou odsávačkou mléka se 3 fázemi, které dokonale reprodukují přirozený rytmus kojení dítěte. Každá ze 3 fází má na výběr 9 úrovní sání, což vám dává svobodu přizpůsobit si nastavení podle svých potřeb. Na konci každého cyklu se odsávačka mléka automaticky vypne. Každý cyklus trvá 30 minut.

Fáze stimulace
V každém režimu je na výběr 9 úrovní sacího výkonu, což vám umožňuje přizpůsobit nastavení podle vašich potřeb. Na konci cyklu se odsávačka automaticky vypne. Celý cyklus trvá 30 minut.

Smíšená fáze
Ve stimulační fázi bude odsávačka provádět intenzivní a mělké pohyby. Tento režim je zodpovědný za stimulaci mléčných žláz v prsou, aby se zlepšil tok mléka.

Tichý provozní režim
Kromě napodobování přirozeného sání vašeho dítěte vám Neno Angelo poskytuje pohodlí při odsávání mléka za všech podmínek, dokonce i v noci. Odsávačka je tichá a extrémně kompaktní. Nyní můžete mléko odsát, aniž byste budili dítě nebo partnera.

Síla světla
Díky vestavěné LED lampě může nyní každá matka odsávat mléko snadno a pohodlně, aniž by musela rozsvítit světlo, což umožňuje používání odsávačky mléka snadno a pohodlně i v noci.

Neno Angelo je zcela bezdrátové, takže je ideální jak pro domácí, tak pro domácí použití. Díky svému kompaktnímu designu váží Neno Angelo pouze 392 gramů, což z něj činí perfektní řešení, když jste na cestách. Bezdrátová pracovní doba odsávačky je navíc asi 2 hodiny.