Péče o dítě  Potřeby pro kojení  Neno Primo odsávačka mléka
Neno Primo odsávačka mléka
Neno Primo odsávačka mlékaNeno Primo odsávačka mlékaNeno Primo odsávačka mlékaNeno Primo odsávačka mlékaNeno Primo odsávačka mléka
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Neno Primo odsávačka mléka

DVA REŽIMY Neno Primo je bezdrátová, jednoduchá, elektronická odsávačka mléka určená pro aktivní maminky a ženy, které se po porodu plánují vrátit do práce a chtějí pokračovat v kojení. Díky malým rozměrům a váze můžete odsávačku Neno Primo nosit stále s sebou. Snadno se vejde do dámské kabelky, takže jej můžete použít kdykoli! Prsní štíty Neno jsou vyrobeny z vysoce…
Kategorie: Potřeby pro kojení
Kód: 3454950Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 777   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 469 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)13.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

DVA REŽIMY

Neno Primo je bezdrátová, jednoduchá, elektronická odsávačka mléka určená pro aktivní maminky a ženy, které se po porodu plánují vrátit do práce a chtějí pokračovat v kojení.

Díky malým rozměrům a váze můžete odsávačku Neno Primo nosit stále s sebou. Snadno se vejde do dámské kabelky, takže jej můžete použít kdykoli!

Prsní štíty Neno jsou vyrobeny z vysoce kvalitního měkkého japonského silikonu pro maximální pohodlí při odsávání. Kromě toho jsou trychtýře k dispozici v různých velikostech, aby vám pomohly produkt co nejvíce přizpůsobit vaší bradavce.

DLOUHÁ PRACOVNÍ DOBA

Neno Primo umožňuje až čtyři celé 30minutové pumpování na jedno nabití. Produkt je plně bezdrátový, takže můžete pumpovat všude tam, kde je omezený přístup ke zdroji energie.

SNADNÁ STERILIZACE

Neno Primo lze sterilizovat tradičními metodami s použitím vroucí vody nebo lze použít profesionální přípravky určené k dezinfekci (např. Neno Vita). Sterilizace součástí odsávačky pomocí našeho speciálního produktu zabere pouze 10 minut!

Komponenty použité v odsávačkách Neno (jako je membrána a ventil) účinně zabraňují pronikání mléka do motoru stroje. Membrána vytváří fyzickou bariéru mezi pumpičkou a lahví, zatímco ventil zabraňuje zpětnému toku mléka. Do nechtěných míst se tak nedostane žádné mléko a odsávačku můžete snadno udržovat v hygieně.

Použití Neno Primo je extrémně jednoduché a intuitivní. Tento model – stejně jako ikonický Neno Angelo – používá tradiční tlačítka. Nemusíte se tedy bát, že pouhým dotykem na displej změníte zvolený program nebo sací výkon přístroje. Neno Primo má až 5 úrovní stimulace a 9 úrovní v režimu hlubokého odsávání prsu. Navíc si odsávačka mateřského mléka pamatuje poslední nastavení a příště použije stejné režimy.

Prsní štít Neno se vyznačuje nejpokročilejší technologií AIR SUCTION. Je dokonalou imitací přirozeného sacího reflexu miminka a zárukou pohodlí bradavky. AIR SUCTION také znamená efektivnější odsávání a ochranu před sevřením mlékovodů. Prsní štít Neno se dokonale přizpůsobí citlivé pokožce ženských prsou.

S Neno Primo získáte mnohem více než jen samotné čerpací zařízení. Sada obsahuje láhev na mléko (150 ml), savičku s uzávěrem, nálevku s ochranným uzávěrem, uzávěr na láhev a stojan na láhev, membránu, nabíjecí kabel USB-C, přídavný ventil a také dva sáčky pro uchování a zmrazování prsou mléko s adaptérem na odsávačku mateřského mléka.