Dům a zahrada  Světla a svítilny  Panta Safe Guard
Panta Safe Guard
Panta Safe GuardPanta Safe GuardPanta Safe GuardPanta Safe GuardPanta Safe GuardPanta Safe GuardPanta Safe GuardPanta Safe GuardPanta Safe Guard
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Panta Safe Guard

Podrobný popis produktu Kombinace výkonné kapesní baterky a nářadí 3 stupně nastavení světla Ideální při každé příležitosti: při výpadku proudu, při stanování, nebo v autě Netřeba vyměňovat baterie, dobíjí se jednoduše pomocí USB kabelu Je robustní, téměř nezničitelná Odolná proti špatným povětrnostním podmínkám ORIGINÁL známý z TV! Panta Safe Guard je dokonalá kombinace…
Kategorie: Světla a svítilny
Kód: 2981097PN: M23696Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Podrobný popis produktu
Kombinace výkonné kapesní baterky a nářadí
3 stupně nastavení světla
Ideální při každé příležitosti: při výpadku proudu, při stanování, nebo v autě
Netřeba vyměňovat baterie, dobíjí se jednoduše pomocí USB kabelu
Je robustní, téměř nezničitelná
Odolná proti špatným povětrnostním podmínkám
ORIGINÁL známý z TV!

Panta Safe Guard je dokonalá kombinace kapesní baterky a praktického nářadí! Vždy když potřebujete mimořádně silný zdroj světla, je tu pro vás! Má tři stupně nastavení světla, které uvidíte i z obrovské vzdálenosti!

Panta Safe Guard je neuvěřitelně všestranná kapesní svítilna se zabudovanou sadou různých prakticky využitelných nástrojů. Břitva na prořezání bezpečnostního pásu v autě, šroubovák, nůžky, otvírák na konzervy, to vše vám může pomoct vyřešit některé každodenní situace.

Panta Safe Guard je vyrobena z nerezové oceli a je obalena vrstvou protiskluzové gumy. Její použití je absolutně jednoduché a bezpečné. Díky USB nabíjení nemusíte nikdy vyměňovat baterie a kapesní svítilna Panta Safe Life je vždy připravena k použití.

Světlo baterky má sílu 800 lumenů, takže ho uvidíte i z velké vzdálenosti. Na odplašení vetřelce můžete světlo přepnout do stroboskopického modusu.

Obsah balení:

1 x Panta Safe Guard vrecková baterka
1 x USB kábel

Parametry

ProduktyRuční svítilny