Chytrá elektronika  Nositelná elektronika  Rhinotech řemínek pro Xiaomi Mi Band 7, světle růžová
Rhinotech řemínek pro Xiaomi Mi Band 7, světle růžová
Rhinotech řemínek pro Xiaomi Mi Band 7, světle růžováRhinotech řemínek pro Xiaomi Mi Band 7, světle růžová
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Rhinotech řemínek pro Xiaomi Mi Band 7, světle růžová

Náhradní řemínky pro Mi Band 7 Vždy se snažíme být o krok napřed a vyvinout tak pro naše zákazníky nejzajímavější produkty, díky kterým se dokážete odlišit. Nový řemínek RhinoTech pro chytré hodinky Xiaomi Mi Band 7 skvěle doplní Váš outfit. Pokud se necítíte dobře ve standardní černé variantě, sáhněte po pestrobarevné paletě řemínků RhinoTech. Nebojte se být originální…
Kategorie: Nositelná elektronika
Kód: 3508279PN: RTACC235Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Náhradní řemínky pro Mi Band 7

Vždy se snažíme být o krok napřed a vyvinout tak pro naše zákazníky nejzajímavější produkty, díky kterým se dokážete odlišit. Nový řemínek RhinoTech pro chytré hodinky Xiaomi Mi Band 7 skvěle doplní Váš outfit. Pokud se necítíte dobře ve standardní černé variantě, sáhněte po pestrobarevné paletě řemínků RhinoTech. Nebojte se být originální, odhalte všem svůj vytříbený vkus, ať už sportujete nebo jste v práci.

Prvotřídní zpracování
Řemínek je vyrobený z prvotřídního silikonového materiálu, který je lehký, příjemný na dotek, a především odolný proti vodě a potu. Je tak zárukou pohodlného nošení a plně šetrný ke kůži.

Přizpůsobí se opravdu každému
RhinoTech řemínek Vám umožní rychlé přizpůsobení velikosti Vašeho zápěstí pomocí jednoduchého systému zapínání. Hravě si tak sedne s kýmkoliv.

Parametry

Příslušenství pro nositelnostiNáhradní řemínky