Mobilní telefony a tablety  Příslušenství k Mobilům a Tabletům  Rolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánek
Rolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánek
Rolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánekRolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánekRolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánekRolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánek
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Rolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánek

Rolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánek Udržte MagSafe pevně na svém místě pomocí elegantního dřevěného stojánku! Švýcarská společnost Rolling Square vytvořila neuvěřitelně efektivní příslušenství, které si vás získá svou funkčností i stylem. MagSafe Dock Mini charakterizuje minimalistický trendy design. Je prostorově úspornější, proto si své místo bez problémů…
Kategorie: Příslušenství k Mobilům a Tabletům
Kód: 3285561PN: RS-MAGMIW01RZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
787   včetně DPH
Cena bez DPH: 650 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 19.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 21.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)22.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Rolling Square MAGSAFE DOCK MINI - dřevěný stojánek

Udržte MagSafe pevně na svém místě pomocí elegantního dřevěného stojánku! Švýcarská společnost Rolling Square vytvořila neuvěřitelně efektivní příslušenství, které si vás získá svou funkčností i stylem.

MagSafe Dock Mini charakterizuje minimalistický trendy design. Je prostorově úspornější, proto si své místo bez problémů najde i na sebemenší ploše. Při jeho umístění se meze rozhodně nekladou. Speciální přilnavá vrstva na jeho spodní straně ho umožňuje opakovaně připevnit na jakýkoliv hladký povrch.

Díky patentovanému systému „Take It or Leave It“ je manipulace s telefonem během jeho nabíjení velmi snadná. Pokud iPhone ze stojánku jednoduše zvednete, zůstane k němu MagSafe připevněna, naopak při posunutí telefonu do strany udrží neodymové zpětnovazební magnety nabíječku v doku. Už tak nemusíte MagSafe od zařízení složitě oddělovat – nyní to pohodlně zvládnete jedním tahem.

Milovníky originality určitě potěší i skutečnost, že každý jednotlivý kus MagSafe Dock Mini je naprostý unikát s neopakovatelnou kresbou dřeva.

• Pohodlné dobíjení v magnetickém doku
• Protiskluzová základna
• Jednoduchá manipulace
• Vyrobeno z masivního dřeva
• Kompatibilní s Apple MagSafe

Parametry

Druh příslušenstvíDocking station
ZařízeníMobil