Foto a Video technika  Příslušenství k fotoaparátům  Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FE
Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FE
Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FESamyang AF 35mm f/1.8 Sony FESamyang AF 35mm f/1.8 Sony FESamyang AF 35mm f/1.8 Sony FESamyang AF 35mm f/1.8 Sony FESamyang AF 35mm f/1.8 Sony FE
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FE

SAMYANG AF 35mm f/1.8 Sony FE Objektiv vyrobený pro rozhodující okamžiky Kompaktní velikost spolu s nízkou hmotností nového pevného objektivu Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FE poskytuje mobilitu a pohodlí pro fotografování celé škály objektů, počínaje běžnými denními záběry, fotografiemi jídel nebo měst až po krajinářskou fotografii a další. Tento 35mm objektiv mnoho fotografů…
Kategorie: Příslušenství k fotoaparátům
Kód: 3059448PN: F1214906101Výrobce: SamyangZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
9 286   včetně DPH
Cena bez DPH: 7 674 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 20.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)22.4. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)22.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

SAMYANG AF 35mm f/1.8 Sony FE

Objektiv vyrobený pro rozhodující okamžiky

Kompaktní velikost spolu s nízkou hmotností nového pevného objektivu Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FE poskytuje mobilitu a pohodlí pro fotografování celé škály objektů, počínaje běžnými denními záběry, fotografiemi jídel nebo měst až po krajinářskou fotografii a další.

Tento 35mm objektiv mnoho fotografů označuje jako nejvšestrannější. Zeptáte-li se profesionálního fotografa, jaký objektiv by si vzal na opuštěný ostrov, pravděpodobně by odpověděl, že by to byl 35mm objektiv.

Tento nový objektiv pro full frame fotoaparáty Sony vyzdvihl oblíbenou řadu Samyang „Tiny but mighty“ a poskytuje vynikající kvalitu obrazu po celé šířce s maximální světelností f/1.8. Díky tichému automatickému ostření a spolehlivému trackování se jedná o vynikající volbu pro statické fotografie i natáčení videa.

Pevná konstrukce

Konstrukci objektivu tvoří 10 členů v 8 skupinách. Dva asférické členy a dva hybridní asférické členy minimalizují sférickou i distorzní aberaci za účelem získání té nejlepší možné kvality obrazu. 9ti lamelová clona vytváří okrouhlý bokeh a pomáhá vytvářet snově mělkou hloubku zorného pole.

Tento objektiv váží pouhých 210 g (bez krytek a sluneční clony), měří 65 mm (průměr) na 63,5 mm (délka) a disponuje těsněním proti nepříznivým vlivům počasí pro použití i v drsných podmínkách.

Na boční straně objektivu je umístěný nastavitelný spínač, ke kterému si uživatel může přiřadit různé funkce. Tyto funkce může snadno měnit nebo k nim přidávat další pomocí stanice Samyang Lens Station.

Rychlé automatické ostření s vynikajícím trackováním pro videa

Díky nedávno vyvinutému lineárnímu krokovému motoru STM je možné tišeji a přesněji ovládat objektivy při natáčení videa. To přináší rychlé a přesné ostření s plynulými přechody, vynikající kvalitou obrazu fotografií i videa a eliminací hluku automatického ostření během natáčení videa.

Hlavní vlastnosti:

Všestranné použití pro momentky z každodenního života, fotografie jídel, městských panoramat, krajin i dalších záběrů
Lehká a kompaktní konstrukce
Vynikající kvalita obrazu
Clona s 9 lamelami
Tiché a rychlé automatické ostření
Odolný proti nepříznivým vlivům počasí
Nastavitelný spínač

Parametry

Typ příslušenstvíPevné objektivy