Spotřební elektronika  Mikrofony  Saramonic Blink PRO B2 White
Saramonic Blink PRO B2 White
Saramonic Blink PRO B2 WhiteSaramonic Blink PRO B2 WhiteSaramonic Blink PRO B2 WhiteSaramonic Blink PRO B2 WhiteSaramonic Blink PRO B2 White
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Saramonic Blink PRO B2 White

Blink 500 Pro B2 White (TX+TX+RX) 2.4GHz bezdrátový mikrofonní systém Saramonic Blink 500 Pro B2 (TX+TX+RX) v bílé barvě Saramonic Blink 500 Pro B2 je pokročilý 2.4GHz duální bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje špičkový zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě pro 2 osoby. Je určený pro použití s fotoaparáty, smartphony, tablety a dalšími zařízeními. Tento systém je…
Kategorie: Mikrofony
Kód: 3158832PN: BLINK 500 PRO B2WVýrobce: SaramonicZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
10 119   včetně DPH
Cena bez DPH: 8 363 Kč
Cena po registraci:
10 070 Kč
Cena bez DPH: 8 323 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 25.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Blink 500 Pro B2 White (TX+TX+RX)

2.4GHz bezdrátový mikrofonní systém Saramonic Blink 500 Pro B2 (TX+TX+RX) v bílé barvě

Saramonic Blink 500 Pro B2 je pokročilý 2.4GHz duální bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje špičkový zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě pro 2 osoby. Je určený pro použití s fotoaparáty, smartphony, tablety a dalšími zařízeními.

Tento systém je ideální pro rozhovory, televizní vysílání, podcasty, vloggy, přímé přenosy, tvůrce YouTube videí a filmaře. Tento ultra přenosný a lehký systém je dodáván s dvěma bezdrátovými vysílači s integrovaným mikrofonem, dvěma profesionálními klopovými mikrofony, dvoukanálovým přijímačem a přepravním nabíjecím pouzdrem.

Přijímač je dodáván s výstupními kabely TRS i TRRS a lze jej snadno připevnit do sáněk blesku fotoaparátu nebo klece. Je tak kompaktní a lehký, že ho můžete připnout na smartphone, tablet nebo dokonce na řemínek fotoaparátu. Umožní vám snadno bezdrátově nahrávat hlasy dvou lidí.

Skutečně profesionální 2.4GHz bezdrátový systém nové generace

Blink 500 Pro B2 je další generací nesmírně úspěšného bezdrátového systému Blink 500. Blink 500 Pro B2 kombinuje snadné použití a špičkovou flexibilitu původního systému s aktualizovaným designem, OLED displeji, delší výdrží baterie, rozšířeným dosahem, zvýšenou kvalitou zvuku a působivým seznamem nových profesionálních funkcí, které jej odlišují od původního systému Blink 500 a dalších konkurenčních modelů. Systém se opravdu snadno používá. Stačí ho doslova jen zapnout a můžete začít nahrávat.

Kompaktní, ale výkonné vysílače TX

Vysílače TX jsou extrémně kompaktní a lehké, přesto poskytují vysoce kvalitní profesionální zvuk. Jsou vybaveny vestavěným všesměrovým mikrofonem s působivou citlivostí -39 dB. Poskytuje vám dynamickou, křišťálově čistou kvalitu zvuku na vysílači, který můžete snadno připnout na košili, límec nebo zasunout do kapsy. Přesto je dostatečně univerzální, abyste jej mohli postavit na stůl nebo pódium.

Vysílače TX fungují také jako tradiční bodypack vysílače pomocí dodávaných profesionálních všesměrových klopových mikrofonů SR-M1, které poskytují ještě diskrétnější vizuální řešení. Mohou být také použity ručně, samostatně nebo s držákem ručního mikrofonu Blink500 Pro HM (není součástí balení, prodává se samostatně).

Další jedinečnou a úžasnou funkcí vysílačů TX je možnost bezdrátového přenosu signálu pomocí mikrofonního a linkového vstupu a po připojení poskytují mikrofonům napájení. Díky tomu je systém neuvěřitelně všestranný a umožňuje jej připojit k prakticky jakémukoli zdroji zvuku.

Můžete použít dodávaný klopový mikrofon SR-M1 nebo připojit shotgun mikrofon, náhlavní mikrofon (headset) nebo jakýkoli jiný mikrofon s konektorem 3.5mm, který připojíte do TRS výstupu. Nastavitelný gain mikrofonu vám umožní pokaždé dosáhnout perfektních úrovní zvuku.

Připojte vysílače TX pomocí linkového vstupu k mixérům, hudebním přehrávačům nebo jakémukoli jinému výstupu zařízení, který chcete bezdrátově vysílat do přijímače.

Použití s fotoaparáty, smartphony, počítači a dalšími zařízeními

Dvoukanálový přijímač RX je vybaven výstupními kabely TRS i TRRS. Ty umožňují systému dokonale fungovat s digitálními zrcadlovkami, bezzrcadlovkami a jinými druhy fotoaparátů, rekordérů, mixérů, moderních počítačů, stejně jako se smartphony a tablety, které disponují výstupem pro sluchátka.

Přijímač snadno spárujete s bleskem nebo USB-C dokovací stanicí (není součástí dodávky) pro mobilní zařízení bez vstupu 3,5 mm. 3,5mm sluchátkový výstup s ovládáním úrovně vám umožní sledovat zvuk v reálném čase, i když vašemu fotoaparátu nebo zařízení chybí sluchátkový výstup.

Přijímač RX je vybaven velmi žádaným volitelným nastavením výstupu Mono/Stereo, které vám dává možnost nahrávat každý mikrofon do samostatných kanálů mikrofonních vstupů fotoaparátu a rekordéru. Je také vybaven živým OLED displejem, který vám umožní vidět důležité informace a životnost baterie přijímače a vysílačů na první pohled, aniž byste museli vstoupit do menu.

Bezkonkurenční výkon a dosah v kombinaci se sofistikovanou jednoduchostí

Bezdrátový systém Blink 500 Pro B2 posouvá výkon a dosah na vyšší úroveň. Díky rozšířenému dosahu až 100 metrů a rozšířené výdrži baterie až 8 hodin mají nyní uživatelé svobodu pro širší a rozsáhlejší záběry bez obav z výpadků, a mají možnost nahrávat celý den na jedno nabití.

Nabíjecí ochranné pouzdro

Dodávané nabíjecí pouzdro poskytuje zásadní ochranu pro skladování a přepravu, ale také poskytuje** dobíjecí interní baterii 2000 mAh**, která umožňuje nabíjet systém kdekoli. Ideální pro tvůrce obsahu, kteří jsou často na cestách a potřebují mít možnost nabíjení kdekoli.

Blink 500 Pro B2 můžete dokonce spárovat s USB powerbankami pro dálkové nabíjení při natáčení v terénu. Díky revoluční funkci párování jedním dotykem, která je zabudovaná do nabíjecího pouzdra, můžete snadno synchronizovat vysílače a přijímač, aniž byste museli procházet menu, prohledávat kanály nebo je vyjímat z pouzdra.

Pozoruhodný bezdrátový systém

Blink 500 Pro B2 je ultra kompaktní duální 2.4GHz bezdrátový systém, který nabízí nejlepší funkce na současném trhu. Nabízí inovativní funkce, výkon a flexibilitu, které jej výrazně odlišují od konkurenčních produktů a zároveň poskytují profesionální, křišťálově čistý zvuk.

Díky tomu je tento systém ideální pro náročné tvůrce obsahu a profesionály, kteří potřebují pokročilý, ale neuvěřitelně snadno použitelný bezdrátový systém, který nezpomalí jejich práci. Je dostatečně kompaktní na to, abyste ho vložili do brašny nebo batohu a vzali ho s sebou kamkoli.

• Ultra kompaktní, lehký a neuvěřitelně snadno použitelný pokročilý 2.4GHz bezdrátový systém, který poskytuje zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě pro 2 osoby
• Vhodný pro použití s fotoaparáty, smartphony, tablety, počítači a dalšími zařízeními
• Vysílače (TX) mají vestavěný mikrofon a lze je připnout na oblečení nebo použít jako bodypack vysílač pomocí dodávaného profesionálního klopového mikrofonu.
• Vysílače jsou vybaveny volitelným mikrofonním a linkovým vstupem a živým OLED displejem
• Duální přijímač (RX), který lze připevnit na fotoaparát, má možnost nastavení mono/stereo výstupu, výstup pro sluchátka, živý OLED displej a obsahuje výstupní kabely TRS a TRRS pro kompatibilitu s jakýmkoli zařízením se vstupem 3,5 mm
• Až 8 hodin provozu na jedno nabití baterie, dosah 100 metrů, přepravní nabíjecí pouzdro a automatické přepínání kanálů, aby nedocházelo ke statickým výkyvům a výpadkům
• Vysílače a přijímač se nabíjejí v dodávaném přepravním nabíjecím pouzdru s kapacitou 2000 mAh, zatímco jsou připojeny k napájení, nebo na dálku. Lze je napájet jednotlivě při použití s USB power bankou.

Obsah balení:

2x Vysílač TX
1x Přijímač RX
1× Přepravní nabíjecí pouzdro
2x Všesměrový klopový mikrofon SR-M1
2x Aligátorový klip pro klopový mikrofon
2x Pěnová ochrana pro klopový mikrofon
2x Větrná ochrana pro vysílač TX
1× Brašna na zip
1x Pozlacený výstupní kabel 3.5mm TRS - TRS pro fotoaparáty (30.5 cm)
1x Pozlacený výstupní kabel 3.5mm TRS - TRRS pro smartphony, tablety a počítače (30.5 cm)
1x Pozlacený nabíjecí kabel USB-C - USB-A (30.5 cm)
1x Pozlacený nabíjecí kabel Micro USB - USB-A

Parametry

Typ mikrofonuJiný