Počítače a kancelář  Síťové prvky  Příslušenství k aktivním síťovým prvkům  SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , DELL…
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , DELL komp
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , DELL komp

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM
Kategorie: Příslušenství k aktivním síťovým prvkům
Kód: 2587254PN: SFP-PLUS-LR10-HPEVýrobce: HPZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 209   včetně DPH
Cena bez DPH: 999 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 11.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 12.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM

Parametry

Typ příslušenstvíRozšiřující moduly k aktivním prvkům