Počítače a kancelář  PC a Notebooky  Příslušenství k notebookům a ultrabookům  ShiftCrypto Backup card (3-pack)
ShiftCrypto Backup card (3-pack)
ShiftCrypto Backup card (3-pack)ShiftCrypto Backup card (3-pack)ShiftCrypto Backup card (3-pack)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ShiftCrypto Backup card (3-pack)

Backup card (3-pack) Další možnost pro ručně psané dlouhodobé zálohování BitBox02 na dvoudílnou záložní kartu odolnou proti stárnutí, s laminací bez použití stroje. ZÁLOHY JSOU DŮLEŽITÉ Vytvoření zálohy vaší peněženky je důležité. Zajišťuje, že vaše prostředky mohou být obnoveny, i když zařízení ztratíte nebo rozbijete. Ve výchozím nastavení BitBox02 vytváří zálohu na kartu…
Kategorie: Příslušenství k notebookům a ultrabookům
Kód: 3186480PN: BACKUP CARD (3-PACK)Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
837   včetně DPH
Cena bez DPH: 692 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.7. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Backup card (3-pack)

Další možnost pro ručně psané dlouhodobé zálohování BitBox02 na dvoudílnou záložní kartu odolnou proti stárnutí, s laminací bez použití stroje.

ZÁLOHY JSOU DŮLEŽITÉ
Vytvoření zálohy vaší peněženky je důležité. Zajišťuje, že vaše prostředky mohou být obnoveny, i když zařízení ztratíte nebo rozbijete. Ve výchozím nastavení BitBox02 vytváří zálohu na kartu microSD.
Jako další možnost někteří uživatelé upřednostňují vytvoření analogové zálohy zapsáním 24 slov pro obnovení. Tato možnost zálohování navazuje na bitcoinový standard BIP39 a lze ji obnovit pomocí jakékoli bitcoinové peněženky.
S touto vysoce kvalitní zálohovací kartou si můžete být jisti, že vaše analogová záloha vydrží a lze ji snadno obnovit.

JEDNODUCHÉ POKYNY
Zápis 24 slov pro obnovení není příliš intuitivní proces a je třeba jej provést s obezřetností. Totéž platí pro obnovení: vy nebo někdo jiný možná budete muset obnovit svou peněženku za velmi dlouhou dobu. Krátké a stručné pokyny jsou nedílnou součástí záložní karty a pomáhají zajistit, aby byl tento proces co nejbezpečnější.

ODOLNÉ PROTI STÁRNUTÍ
Záloha musí odolat stárnutí v čase. To je zajištěno díky použití jemné, vysoce kvalitní lepenky odolné proti stárnutí, která neobsahuje chlór ani kyseliny. Dodávána ověřeným výrobcem papíru s více než 100letými zkušenostmi.

STABILITA
Jemný karton o hmotnosti 270g/m2, který se používá ve třech vrstvách s vnějším krytem a záložní vložkou, vytváří pevnou kartu.

OCHRANA LAMINACÍ
Přiložená karta pro laminování za studena dodává důležitou ochranu proti vlhkosti a fyzickému opotřebení a nevyžaduje laminovací stroj. Pamatujte, že laminace není navržena tak, aby byla odolná proti fyzickému přístupu nebo neoprávněné manipulaci. K uložení záložní karty lze použít bezpečnostní tašku.

Parametry

Typ příslušenstvíHardware peněženka