Počítače a kancelář  Síťové prvky  Optická kabeláž  Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS-1M-D
Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS-1M-D
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS-1M-D

Patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 1m duplex Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty…
Kategorie: Optická kabeláž
Kód: 3437967Výrobce: SolarixZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
594   včetně DPH
Cena bez DPH: 491 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů, více od 13.7.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS 1m duplex

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Optické patch kabely Solarix jsou určeny pro telekomunikační aplikace a datová centra. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. Ferule optických patch kabelů jsou v provedení APC (angled physical contact).

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: LC/SC
Broušení ferule: APC/APC
Průměr ferule: 1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.652.D
Délka: 1 m
Max. zpětný útlum: >60 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 9/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze

Parametry

Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruLC
Typ konektoruSC
Typ vláknaSinglemode