Herní svět a příslušenství  Hry pro herní konzole  SWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
SWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
SWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black OrderSWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black OrderSWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black OrderSWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black OrderSWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black OrderSWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black OrderSWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

SWITCH Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order TOHLE NENÍ ENDGAME! Pátrání po Kamenech Nekonečna pokračuje v MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order, akční RPG exkluzivně na Nintendo Switch! Sestavte svůj vysněný tým Marvel superhrdinů ze širokého výběru hrdinů, ve kterém nechybí Avengers, Strážci Galaxie, Spiderman a X-Men a zatněte tipec silám zla! Ať už tvé srdce bije…
Kategorie: Hry pro herní konzole
Kód: 2929377PN: NSS437Výrobce: NintendoZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 690   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 397 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)7.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)7.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

TOHLE NENÍ ENDGAME!

Pátrání po Kamenech Nekonečna pokračuje v MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order, akční RPG exkluzivně na Nintendo Switch!

Sestavte svůj vysněný tým Marvel superhrdinů ze širokého výběru hrdinů, ve kterém nechybí Avengers, Strážci Galaxie, Spiderman a X-Men a zatněte tipec silám zla!

Ať už tvé srdce bije pro kteréhokoli z hrdinů, máš možnost poskládat si svůj úžasný tým z výběru postav napříč celým světem Marvel. A jsou tu ti největší hráči – každý s vlastními speciálními dovednostmi a chvaty – nechybí Kapitán Amerika, Iron Man, Thor, Star Lord, Rocket a Groot, Spiderman, Wolverine a další!

VĚČNÉ POSLÁNÍ

V novém příběhu hrdinové s padouchy zápasí napříč celým světem Marvel o to, kdo dříve najde Kameny Nekonečna. Je zapotřebí získat je dříve, než je super padouch Thanos a Black Order využijí k rozpoutání kosmického chaosu. Putuj přes ikonické lokality jako Xavierův institut až po Asgard. O tom, zda se galaktické zkáze podaří předejít, rozhoduje každá vteřina této nebezpečné cesty.

Abys úspěšně zmařil Thanosovy plány, je třeba se probojovat skrz nejrůznější nepřátele a bossy, prozkoumávat nová území, sbírat předměty, řešit hádanky a setkat se s řadou postav z univerza Marvel.

SPOJTE SE!

Parametry

Pro zařízeníNintendo Switch