Počítače a kancelář  Síťové prvky  IP kamery  Tesla Smart Camera Outdoor (2022)
Tesla Smart Camera Outdoor (2022)
Tesla Smart Camera Outdoor (2022)Tesla Smart Camera Outdoor (2022)Tesla Smart Camera Outdoor (2022)Tesla Smart Camera Outdoor (2022)Tesla Smart Camera Outdoor (2022)Tesla Smart Camera Outdoor (2022)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Tesla Smart Camera Outdoor (2022)

Tesla Smart Camera Outdoor (2022) Barevné noční vidění l Dosvit až 10m l Obousměrná audio komunikace l Chytrá detekce zvuku a pohybu l Aplikace Tesla Smart v češtině. Chytrá venkovní kamera dokonale ohlídá váš domov. Má široké možnosti nastavení, inteligentní funkce a obousměrné audio. Kvalitní videozáznam s rozlišením 2 megapixely pořídí za každého počasí i za tmy, a to…
Kategorie: IP kamery
Kód: 3512240PN: TSL-CAM-8SVýrobce: TeslaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. Tesla Smart Camera Outdoor (2022) 1609118a

Tesla Smart Camera Outdoor (2022)

Barevné noční vidění l Dosvit až 10m l Obousměrná audio komunikace l Chytrá detekce zvuku a pohybu l Aplikace Tesla Smart v češtině. Chytrá venkovní kamera dokonale ohlídá váš domov. Má široké možnosti nastavení, inteligentní funkce a obousměrné audio. Kvalitní videozáznam s rozlišením 2 megapixely pořídí za každého počasí i za tmy, a to v plné barevnosti a detailech. Chytré algoritmy vás s pomocí detektorů zvuku a pohybu v případě nebezpečí okamžitě varují, ať se zrovna nacházíte kdekoliv.

Obr. Inteligentní funkce 1609118b

Inteligentní funkce

Tesla Smart Camera Outdoor (2022) sama detekuje nezvyklý zvuk a pohyb a upozorní vás přes chytrý telefon v reálném čase, pokud například někdo rozbije okno či uslyší vytrvalý dětský pláč. Kvalitní videozáznam se ukládá i se zvukem a díky obousměrnému audiu můžete například odradit nevítanou návštěvu tím, že na ni z jakéhokoliv místa na světě promluvíte.

Obr. Určena do všech podmínek 1609118c

Určena do všech podmínek

Tato chytrá kamera je voděodolná, s krytím IP65 bez nejmenších potíží odolá přívalovým dešťům i prachu, a za každých podmínek bude dál snímat, co se kolem ní děje. Navíc díky LED světlu a doplňkovému bílému přísvitu Tesla Smart Camera Outdoor (2022) zaznamená kvalitní a detailní obraz na vzdálenost až 10 m i za tmy, šera či bouřky.

Obr. Rozšířené možnosti nastavení 1609118d

Rozšířené možnosti nastavení

Nechcete být neustále pod dozorem kamery a preferujete, aby pořizovala záznam, jen když jste zrovna v práci či na dovolené? Jednoduše si nastavíte soukromý režim, aby například každý den automaticky po páté odpolední až do půlnoci zůstala vypnutá. Nebo si upravte zorné pole, kterému bude kamera věnovat svou pozornost. Generace 2022 přináší kromě většího respektu k soukromí a nového designu také vylepšené chytré scény, modernizovaný hardware a bohaté možnosti nastavení.

Obr. Široká konektivita 1609118e

Široká konektivita

Chytrá kamera synchronizuje data s vašim chytrým telefonem a záznam ukládá na cloud či na SD kartu, jak vám to vyhovuje. Aplikace Tesla Smart je v češtině a rozumí si se všemi operačními systémy, Android i iOS, a je kompatibilní s Google Assistant i Amazon Alexa. Přístroj je napájen ze zásuvky.

Technické parametry:

  • Rozlišení: 1920 x 1080
  • Zdroj energie: DC 12V, 1A
  • Snímací senzor: 1/2.9" 2MPx, CMOS
  • IR dosvit: až 10m
  • Objektiv: 2.8mm@F2.0
  • Rozměry: 133 x 64 x 62 mm
  • Uložiště: MicroSD karta, Cloud, NVR
  • Funkce: Inteligentní detekce pohybu a zvuku, 2-cestné audio, ONVIF
  • Aplikace: Tesla Smart app pro Android a iOS
  • Jazyk aplikace: EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE

Parametry

I/OAudio
I/OVestavěný mikrofon
I/OVestavěný reproduktor
IR/LED přísvit (m)10
Napájení12 V DC
Ohnisková vzdálenost (mm)2,8
Paměťová kartaAno
PoužitíVenkovní
ProvedeníBox
Rozlišení (MPx)2
Stupeň krytí IPIP65
TechnologieIP kamery
Typ objektivuFixní
WiFiAno