Dům a zahrada  Malé spotřebiče  Robotické vysavače  Tesla Smart Robot Vacuum Laser
Tesla Smart Robot Vacuum Laser
Tesla Smart Robot Vacuum LaserTesla Smart Robot Vacuum LaserTesla Smart Robot Vacuum LaserTesla Smart Robot Vacuum Laser
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Tesla Smart Robot Vacuum Laser

Tesla Smart Robot Vacuum Laser Vysávání není pro nikoho z nás oblíbenou aktivitou. Tesla Smart Robot Vacuum Laser si ho ale naopak vyloženě užívá! A jen tak něco ho nezastraší, zvládne i náročnější úklid a překážky mu nedělají žádný problém. Zorientuje se bez problému Robot využívá laserovou navigaci, která v současné době patří mezi ty nejpřesnější způsoby navigace. Robot…
Kategorie: Robotické vysavače
Kód: 3423237PN: TSL-VC-R530Výrobce: TeslaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
7 992   včetně DPH
Cena bez DPH: 6 605 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)31.5. / od 190 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Tesla Smart Robot Vacuum Laser

Vysávání není pro nikoho z nás oblíbenou aktivitou. Tesla Smart Robot Vacuum Laser si ho ale naopak vyloženě užívá! A jen tak něco ho nezastraší, zvládne i náročnější úklid a překážky mu nedělají žádný problém.

Zorientuje se bez problému

Robot využívá laserovou navigaci, která v současné době patří mezi ty nejpřesnější způsoby navigace. Robot naskenuje celý prostor, který má být vysáván a následně si vytvoří mapu, se kterou můžete interaktivně pracovat. Například vytvářet zakázané zóny nebo naopak zóny důkladného úklidu.

Nezůstávejte jen u vysávání

Tento vysavač Vám dokáže pomoct nejen s vysáváním, ale i s vytíráním Vaší domácnosti. Vše, co budete muset udělat je, že vyměníte prachovou nádobku za nádobku s vodou a mopem. V tu chvíli se vysavač sám automaticky přepne do režimu vytírání. Vy jej pak budete ovládat stejně jako při vysávání.

Chytřejší, než si myslíte

Robot je připraven na všechno, co jej může u Vás doma potkat. Sám detekuje překážky a vyhne se jim, aby nedošlo ke kolizi. Pokud máte schody, nemusíte se bát, že by to robotovi mohlo dělat problém. Díky senzoru proti pádu z výšky ani tento problém nehrozí. A při případných jiných potížích Vás upozorní hlasovým signálem.

Míra nepořádku nehraje roli

Tento přístroj se může pyšnit skvělou sací sílou 2200 Pa. To znamená, že nebudete mít problém ani při vysávání těžších nečistot při náročnějším úklidu. Navíc s přehledem zvládne překážky do 1,5 cm. Nemusíte se tak v případě vysokých prahů bát, že by se objevilo místo, kam by se nedostal.

Výdrž přes dvě hodiny

Baterie robota má kapacitu 3000 mAh a to umožňuje až 140 minut v provozu při plném nabití. Když dojde k vybití baterie, robot se sám vrátí do nabíjecí stanice a po nabití automaticky dokončí úklid.

Jednoduché a srozumitelné ovládání

Není potřeba žádných ovladačů či složitých návodů. Robota snadno spojíte s Vaším telefonem či tabletem za pomoci Wi-Fi. Stačí Vám k tomu jednoduchá aplikace. V ní pak budete moct robota ovládat, upravovat interaktivní mapy, plánovat úklid nebo vybírat z režimů úklidu. Ty jsou celkem tři – eko úklid, standartní úklid a intenzivní úklid. Aplikace navíc podporuje hlasové povely, a tak ji po propojení s jedním s osobních asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa budete moct ovládat i hlasem.

Technická specifikace:

 • Technologie navigace: Laserová
 • Režimy: Vysávání a vytírání
 • Funkce: Virtuální zdi, proti-kolizní sensor, sensor proti pádu, automatické dobíjení
 • Hlasoví asistenti: Google Assistant a Amazon Alexa
 • Sací síla: 2200 pa
 • Kapacita baterie:3000 mAh
 • Kapacita zásobníku na nečistoty: 0.6 l
 • Kapacita zásobníku na vodu: 0.35 l
 • Filtr nečistot: HEPA
 • Přípojení: Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
 • Aplikace: Tesla Smart pro Android a iOS
 • Jazyk aplikace: CZ,EN,DE,SK,PL,HU,SL,HR,UA,RU

Parametry

ProduktRobotický vysavač