Počítače a kancelář  Komponenty  Pevné disky  Toshiba HDD CANVIO ALU 3S 500GB, 2,5", USB 3.0, černý
TOSHIBA HDD CANVIO ALU 3S 500GB, 2,5", USB 3.0, černý
Toshiba HDD CANVIO ALU 3S 500GB, 2,5", USB 3.0, černýToshiba HDD CANVIO ALU 3S 500GB, 2,5", USB 3.0, černýToshiba HDD CANVIO ALU 3S 500GB, 2,5", USB 3.0, černýToshiba HDD CANVIO ALU 3S 500GB, 2,5", USB 3.0, černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Toshiba HDD CANVIO ALU 3S 500GB, 2,5", USB 3.0, černý

Canvio Alu ODOLNÉ PŘENOSNÉ ÚLOŽIŠTĚ Ukládejte bezpečně důležitá data na přenosný pevný disk Canvio Alu a pak k nim snadno a rychle přistupujte prostřednictvím portu SuperSpeed USB 3.0. Díky elegantnímu hliníkovému krytu dostupné ve zlaté, stříbrné, černé, metalické modré a metalické červené barvě budete při přenášení důležitých dokumentů a mediálních souborů na tomto disku…
Kategorie: Pevné disky
Kód: 2943702PN: HDTH305EK3AAVýrobce: ToshibaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Canvio Basics - SNADNÉ SUPERRYCHLÉ UKLÁDÁNÍ DAT

Canvio Alu
ODOLNÉ PŘENOSNÉ ÚLOŽIŠTĚ

Ukládejte bezpečně důležitá data na přenosný pevný disk Canvio Alu a pak k nim snadno a rychle přistupujte prostřednictvím portu SuperSpeed USB 3.0. Díky elegantnímu hliníkovému krytu dostupné ve zlaté, stříbrné, černé, metalické modré a metalické červené barvě budete při přenášení důležitých dokumentů a mediálních souborů na tomto disku vždy dokonale styloví. Pro váš klid je tu předinstalovaný snadno ovladatelný zálohovací software NTI, který umožňuje provádět automatické zálohování až do 2,5 TB dat.

Dělejte více toho, co máte rádi

VELKÉ PŘENOSOVÉ RYCHLOSTI

Tyto přenosné pevné disky jsou vybaveny novou technologií USB 3.0. S technologií USB 2.0 jsou nadále kompatibilní, jsou však rychlejší. To je důležité k urychlení přenosu při třídění souborů.

Nejlepší momenty v životě

ODOLNOST A ELEGANCE

Díky elegantnímu a odolnému hliníkovému krytu nepřinášejí přenosné pevné disky řady Canvio Alu pouze stylový design, ale také účinnou ochranu vašich dat. Díky integrovanému snímači otřesů a speciální technologii Ramp Loading chrání disky řady Canvio Alu vaše data v případě nárazů či problémů.

Skvělé nápady

ZÁLOHOVACÍ SOFTWARE VE VÝBAVĚ

Díky zálohovacímu softwaru NTI Backup Now EZ budou všechna vaše důležitá data a digitálně uložené vzpomínky v bezpečí. Tento intuitivní předinstalovaný nástroj automaticky zálohuje a ukládá soubory nebo složky, takže máte méně starostí a větší prostor pro kreativitu. Kromě toho můžete naplánovat, kdy a jak často má zálohování probíhat, a dokonce i zálohovat celý systém – a najít tak dokonalý kompromis mezi časovou náročností a zabezpečením.

Skvělé nápady

SNADNÉ PŘENOSY DAT

S disky řady Canvio Alu máte díky funkci automatického zálohování k dispozici automatický přenos dat. Soubory, které chcete zálohovat, můžete také vybrat ručně – stačí je jen přetáhnout z počítače nebo notebooku a zpět, a během několika vteřin tak uspořádat důležitá média a dokumenty.

Skvělé nápady

VÁŠ STYL

Přenosný pevný disk Canvio Alu je dostupný v pěti odlišných barvách, stříbrné, černé, zlaté, metalické modré a metalické červené, takže si můžete vybrat variantu, která vyhovuje vašemu stylu. Stříbrné, černé a zlaté provedení nabízí uhlazenou a nenápadnou eleganci, zatímco metalická modrá a metalická červená zaujmou vkusnými a výraznými barvami a stylem.

Technické údaje:

Interface: USB 3.0 (USB 2.0 compatible)
Max. transfer rate: ~ 5.0 Gbs
Enclosure: Alumunium casing
Color: Black, Silver
Capacity: 500GB, 1TB, 2TB
File system: NTFS (MS Windows) *The drive can be re-formatted to HFS+ file system for full Mac compatibility.
Power: USB bus power (max. 900mA)
Dimensions 113.5 x 75 x 12 mm (500GB, 1TB), 113,5 x 75 x 18 mm (2TB)
Weight: max. 180 g (500GB, 1 TB), max. 240 g (2TB)
Backup software: NTI Backup Now EZ
System requirements: Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7
CPU with 750 MHz or faster, 10MB system hard disk space, 256MB system memory, one free port of USB 3.0 or USB 2.0
Box content: CANVIO ALU, Auto backup software (NTI Backup Now EZ) (pre-loaded), USB 3.0 micro-B cable, Quick Start Guide, User's Manual (pre-installed on the HDD), Warranty Leaflet

Parametry

Formát2.5"
Rozhraníexterní USB 3.0
Typ diskuHDD externí