Žehličky a Šicí stroje  Šicí stoje  Toyota Super Jeans 17 Black šicí stroj
TOYOTA Super Jeans 17 Black šicí stroj
Toyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí strojToyota Super Jeans 17 Black šicí stroj
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Toyota Super Jeans 17 Black šicí stroj

Popis produktu Nová varianta jednoho z nejúspěšnějších typů šicích strojů TOYOTA řady JEANS. Typová řada těchto strojů se na trhu stala proslulou svoji silou, robustností, trvanlivostí kovové konstrukce a schopností prošít až 12 vrstev látky i tak těžké, jako je džínsovina. Dnes vám představujeme dva zcela nové typy této oceňované řady a to v provedení SUPER JEANS STRETCH…
Kategorie: Šicí stoje
Kód: 2775017PN: SUPER JEANS J17 BLACKVýrobce: ToyotaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
5 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 958 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 4.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 5.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Popis produktu
Nová varianta jednoho z nejúspěšnějších typů šicích strojů TOYOTA řady JEANS.
Typová řada těchto strojů se na trhu stala proslulou svoji silou, robustností, trvanlivostí kovové konstrukce a schopností prošít až 12 vrstev látky i tak těžké, jako je džínsovina.
Dnes vám představujeme dva zcela nové typy této oceňované řady a to v provedení SUPER JEANS STRETCH SERIES.
Nový šicí stroj technicky vychází z předchozích typů TOYOTA JEANS, používá velmi pevnou a přitom extrémně lehkou ocelovou konstrukci nového typu, snižující váhu stroje na pouhých 5,1 kg.
K výbavě patří i oceňovaná plovoucí patka umožňující hladké prošití i silných švů nebo mnoha vrstev látky.
Stroj SUPER JEANS STRETCH SERIES je navíc vybavený dvěma nejpoužívanějšími pružnými stehy, takže si snadno poradí i se šitím velmi tenkých i pružných látek i materiálů, jejichž šití vyžaduje vysokou pevnost švu, např. u prádla, plavek nebo sportovního oblečení.
K šití velmi pevných švů slouží trojitý přímý pružný steh a pro pružné sešívání a obrubování současně pak jednostranný overlockový steh.
Nově je do horního panelu stroje vestavěný přehledný obrázkový návod k obsluze usnadňující orientaci v nejčastějších postupech. Je tak vždy po ruce, přehledný a šetří čas.
Stroj je vybavený 13 standardními, užitkovými stehy, 2 nejpoužívanějšími pružnými a 2 atraktivními dekorativními stehy, navlékačem a odřezem nitě a bohatým příslušenstvím s plovoucí patkou včetně jejích návodu k obsluze a dále patkami slepého stehu a pro šití knoflíkových dírek, výběrem jehel a celkovým návodem k obsluze na CD.
Parametry: 17 šicích programů rotační horizontální chapač dekorativní stehy užitkové stehy strečové stehy nastavení délky stehu vestavěný navlékač nitě ergonomický tvar moderní design vestavěná příručka obsluhy
Příslušenství: standardní patka klouzavá patka cikcak patka zpětná patka zipová patka patka pro knoflíkovou dírku sada náhradních jehel (kuličková, standardní, jeans jehly) 2 ks náhradních cívek podložka pod špulku nitě šroubovací jehelní deska párátko

Technické parametry
Overlockový stroj: ne
Druhy stehů: 17
Overlockový steh: ano
Normální steh: ano
Pružný steh: ano
Displej: ne
Počet programů: 17
Šití dvojjehlou: ano
Zpětný chod: ano
Automatický navlékač nitě: ano
Navinutí cívky: Ruční
Polohovatelná jehla: ano
Chapač: horizontální
Čtyřkrokové šití knof. dírky: ano
Osvětlení: ano
Volné rameno: ano