Počítače a kancelář  Síťové prvky  Konvertory  TP-LINK TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km
TP-Link TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km
TP-LINK TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20kmTP-LINK TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

TP-LINK TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km

10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1× Gigabit SC Port, 1× Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Chassis TL-FC1420 rack-mountable
Kategorie: Konvertory
Kód: 3034484PN: TL-FC311A-20Výrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
920   včetně DPH
Cena bez DPH: 760 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy za tuto cenu
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter

PORT: 1× Gigabit SC Port, 1× Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)

SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Chassis TL-FC1420 rack-mountable

Parametry

Obsahuje switchNe
OptikaAno
Počet LAN portů1
Rychlost LAN max.1 Gbps

Ke stažení