Zdravotnické pomůcky  Dezinfekce  TrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčků
TrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčků
TrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčkůTrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčkůTrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčkůTrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčkůTrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčkůTrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčkůTrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčků
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer - UV Sterilizátor zubních kartáčků

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer – UV Sterilizátor zubních kartáčků TrueLife SonicBrush UV Sterilizer – UV Sterilizátor zubních kartáčků Udrží váš zubní kartáček v čistotě Asi vás nepřekvapí, že mezi vlhkými štětinami zubního kartáčku se bakteriím velmi daří. Vlhké prostředí koupelen jejich množení ještě napomáhá a při každém vložení kartáčku do úst se…
Kategorie: Dezinfekce
Kód: 3312597PN: TLSBUVSVýrobce: TrueLifeZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
912   včetně DPH
Cena bez DPH: 754 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 7.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer – UV Sterilizátor zubních kartáčků

Udrží váš zubní kartáček v čistotě

Asi vás nepřekvapí, že mezi vlhkými štětinami zubního kartáčku se bakteriím velmi daří. Vlhké prostředí koupelen jejich množení ještě napomáhá a při každém vložení kartáčku do úst se vystavujeme riziku infekce. Proto je důležité kartáček pravidelně měnit. Pomoct si ale můžete i účinnou sterilizací. Díky UV-C záření sterilizátor zubních kartáčků TrueLife SonicBrush UV Sterilizer kartáčky účinně dezinfikuje a ničí až 99,9 % bakterií. Jeho použití je snadné, je kompatibilní s většinou kartáčků a kartáčových hlavic na trhu, můžete si ho s sebou vzít kamkoliv a nabíjet lze přes USB kabel.

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer – UV Sterilizátor zubních kartáčků

Doplněk péče o váš chrup

UV sterilizátor od TrueLife je malý přístroj, který efektivně ničí bakterie usazující se na hlavicích zubních kartáčků. Díky UV-C záření o vlnové délce 200-275 nm proniká k membránám bakterií, virů a plísní a zabraňuje jejich šíření. Je kompatibilní s většinou hlavic elektrických i manuálních kartáčků na trhu.

Doplněk péče o váš chrup

Na doma i na cesty

Sterilizátor si díky jeho kompaktním rozměrům můžete vzít kamkoliv s sebou, vejde se totiž i do kabelky. Napájí se pomocí přiloženého USB kabelu, takže ho můžete nabíjet i z powerbanky, třeba když stanujete. Součástí balení je praktický držák na zeď pro domácí použití.

Na doma i na cesty

Snadné ovládání

Ovládání sterilizátoru je snadné a zvládne ho naprosto každý. Pomocí tlačítka otevřete víko, vložíte kartáček a víko zase zavřete. Proces sterilizace se spustí automaticky a po uplynutí 3 minut se přístroj sám vypne.

Snadné ovládání

LED UV světlo

Je známo, že UV-C záření dokáže dezinfikovat vzduch, povrchy, předměty a vodu, čímž se snižuje riziko infekce. UV-C záření proniká k membránám bakterií, virů a plísní a zabraňuje jejich šíření.

LED UV světlo

Ničí 99,9 % bakterií

Sterilizátor zubních kartáčků TrueLife kartáčky účinně dezinfikuje a ničí až 99,9 % bakterií.

Ničí 99,9 % bakterií

Časovač

Proces sterilizace se spustí automaticky a po uplynutí 3 minut se přístroj sám vypne.

Časovač

Automatické vypnutí

Po skončení procesu sterilizace se přístroj sám vypne a baterie se tak zbytečně nevybíjí.

Automatické vypnutí

USB nabíjení

Sterilizátor je napájen pomocí přiloženého USB kabelu a lze jej nabíjet například z powerbanky nebo nabíječky. Díky odnímatelnosti můžete sterilizátor jednoduše odnést k zásuvce, pokud ji nemáte v koupelně po ruce.

USB nabíjení

Rozbalte a používejte

Pro používání nepotřebujete nic připravovat ani vrtat. Držák uchytíte pomocí 3M nálepky, ke sterilizátoru nemusíte přivádět žádné kabely.

Rozbalte a používejte

Na doma i na cesty

Díky kompaktním rozměrům můžete sterilizátor vzít kamkoliv s sebou a pro domácí použití je vybaven praktickým držákem na zeď.

Na doma i na cesty

Vhodné pro manuální i elektrické kartáčky

UV sterilizátor je díky své univerzálnosti vhodný pro většinu manuálních kartáčků i většinu hlavic elektrických kartáčků.

Vhodné pro manuální i elektrické kartáčky

Jednoduché ovládání

Na celé ovládání stačí pouze jedno tlačítko, díky kterému sterilizátor otevřete. O zbytek se postará sterilizátor sám.??

Jednoduché ovládání

Bezpečnost nade vše

Nemusíte se obávat, že by UV světlo uniklo tam, kam nemá. I mírné otevření dvířek sterilizátor pozná a proces sterilizace hned ukončí.

Bezpečnost nade vše

Parametry TrueLife SonicBrush UV Sterilizer

UV sterilizace Ano
Životnost UV lampy ?5000 hodin
UV záření ?1000 µW/cm2
Nabíjení USB kabel
Časovač Ano
Baterie Li-Ion – cca 40 cyklů sterilizace
Rozměry 60 mm × 52 mm × 25 mm
Hmotnost 33,5 g