Počítače a kancelář  Síťové prvky  Wi-Fi aktivní prvky  Venkovní jednotka Ubiquiti Networks Rocket5 AC PRISM Gen2 5GHz AC, airPrism
Venkovní jednotka Ubiquiti Networks Rocket5 AC PRISM Gen2 5GHz AC, airPrism
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Venkovní jednotka Ubiquiti Networks Rocket5 AC PRISM Gen2 5GHz AC, airPrism

Jednotky Rocket Prism 5AC druhé generace pokrývají celé 5GHz spektrum a spojují dohromady airMAX ac a airPrism technologie pro maximální výkon bezdrátového spoje v zarušených oblastech. Navíc má vylepšenou ESD ochranu proti atmosferickým vlivům. Management Wi-Fi Radio Novinkou u produktů airMAX ac GEN2 je integrované 2.4GHz radio , které slouží…
Kategorie: Wi-Fi aktivní prvky
Kód: 3173586PN: RP-5AC-GEN2Výrobce: UbiquitiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
6 176   včetně DPH
Cena bez DPH: 5 104 Kč
Běžná maloobchodní cena: 6 922 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 25.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Jednotky Rocket Prism 5AC druhé generace pokrývají celé 5GHz spektrum a spojují dohromady airMAX ac a airPrism technologie pro maximální výkon bezdrátového spoje v zarušených oblastech. Navíc má vylepšenou ESD ochranu proti atmosferickým vlivům.

a


Management Wi-Fi Radio

Novinkou u produktů airMAX ac GEN2 je integrované 2.4GHz radio, které slouží k nastavení radia pomocí Vašeho mobilního zařízení. K tomu je určena aplikace UMOBILE, která je zdarma ke stažení pro platformy iOS i Android.

a


Revoluční technologie filtrování

Patentovaná technologie airPrism poskytuje průlomovou selektivitu v nelicencovaném pásmu. AirPrism izoluje signál zvoleného kanálu a zvyšuje tak propustnost i v zarušeném prostředí.

a


Designováno pro vysoký výkon

Elektronika jednotky Rocket Prism 5AC GEN2 je uložena ve stíněném kovovém krytu, disponuje funkcí GPS synchronizace, čipem airPrism a pomocí funkce airView poskytuje možnost online vyhodnocení využití a zarušení pásma v dané lokalitě.

a


Nyní se systémem airOS 8

Jednotky airMAX ac GEN2 jsou poháněny systémem airOS 8, který poskytuje mnoho užitečných funkcí, jako např. zobrazení konstelačního diagramu nebo hodnoty SNR.

a


Parametry

OptikaNe
Počet LAN portů1
POEAno
Rychlost LAN max.1 Gbps
Rychlost Wi-Fi max.900 Mbit/s