Počítače a kancelář  Periferie  3D tiskárny  XYZ 3D tiskárna da Vinci Mini W - repair-BAZAR Výměna extruderu
XYZ 3D tiskárna da Vinci Mini W - repair-BAZAR Výměna extruderu
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

XYZ 3D tiskárna da Vinci Mini W - repair-BAZAR Výměna extruderu

Výměna extruderu. XYZprinting da Vinci Mini W XYZ pokračuje ve své filosofii zpřístupňování 3D tisku běžným spotřebitelům. Da Vinci Mini je 3D tiskárna určená pro domácnosti, malé firmy, řemeslníky či vzdělávací instituce. I přes malé rozměry a bezkonkurenční cenu nabízí vysokou přesnost tisku a nebývalý komfort obsluhy. K nastavení a použití nejsou třeba speciální znalosti…
Kategorie: 3D tiskárny
Kód: 2588281PN: 3FM1WXEU01FVýrobce: XYZprintingZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Výměna extruderu.
Obr. XYZprinting da Vinci Mini W 601000a

XYZprinting da Vinci Mini W

XYZ pokračuje ve své filosofii zpřístupňování 3D tisku běžným spotřebitelům. Da Vinci Mini je 3D tiskárna určená pro domácnosti, malé firmy, řemeslníky či vzdělávací instituce. I přes malé rozměry a bezkonkurenční cenu nabízí vysokou přesnost tisku a nebývalý komfort obsluhy. K nastavení a použití nejsou třeba speciální znalosti ani zdlouhavé nastavování, zvládnou to i vaše děti. Uzavřená konstrukce zajistí jejich bezpečnost. Není tedy až tak velkým překvapením, že na veletrhu CES 2016 v Las Vegas získal tento výrobek hned tři prestižní ocenění.
Společně s nákupem této tiskárny získáte možnost bezplatného stažení velmi užitečného softwaru XYZmaker. Tento software je navržen s ohledem na úplné začátečníky. Poskytuje uživatelům knihovnu modelů a mnoho jednoduchých nástrojů pro vytváření nových objektů, tvarů s detaily jaké potřebujete. XYZmaker je plně kompatibilní se všemi tiskárnami XYZprinting a také soubory formátu .stl, .obj, .amf, nebo .ply.

Parametry

Počet barev (tiskových hlav)1
Produkt3D tiskárna
RozhraníUSB 2.0
Rozlišení tisku0,4 mm
Technologie 3D tiskuFDM
Tiskový materiálPLA